Lekarz Wojciech Suślik

Specjalizacja

 • Choroby wewnętrzne

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Pacjentka
   Pierwszy raz na wizycie u Pana doktora Suślika byłam w lutym 2015 roku i wtedy stwierdziłam, że jest to bardzo dobry specjalista. Pan doktor potrafi słuchać i rozmawiać z pacjentem. Trafnie postawił diagnozę i zaproponował dalsze skuteczne leczenie. Poza tym jest bardzo dobrym człowiekiem. Z całą pewnością mogę polecić Pana doktora Suślika.
  • Grzegorz
   Pan Doktor dokonał bardzo trafnego kierunku leczenia. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tak świetnego specjalistę! Bardzo dziękuję i pozdrawiam!
  • Magdalena
   Dla mnie to jeden z najlepszych lekarzy w Krakowie. Bardzo miły i wyrozumiały. Rzetelnie odpowiada na każde pytanie. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu Pan Doktor postawił trafną diagnozę i wybrał skuteczne leczenie. Dziękuję bardzo.
  • Marta
   Byłam u Doktora ostatnio na wizycie na ul. Krowoderskiej i jestem pod ogromnym wrażeniem. Potrafi słuchać i nawiązać znakomity kontakt z pacjentem. Wykonał wszystkie potrzebne badania. Gorąco polecam Pana Doktora, jestem bardzo zadowolona.
  • Helena
   Doskonały specjalista, dokładnie zajmuje się pacjentem. Cierpliwie tłumaczył przypadłość, używał języka przystępnego i zrozumiałego dla pacjenta, nie straszył tylko zachęcał do zadbania o swoje zdrowie. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim Doktora.
  • Tomasz
   Lepiej trafić nie mogłem! Super specjalista z ogromną wiedzą. Nie traktuje pacjenta z góry, potrafi słuchać i zawsze pomóc, przy czym wykazuje dużą empatię. Dziękuję Doktorowi i polecam innym!
  • Elżbieta
   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Dotkora i zamierzam w dalszym ciągu korzystać z jego usług lekarskich. Doktor która jest przemiłym człowiekiem i widać, że bardzo dobrym fachowcem w swojej dziedzinie. Bardzo dokładny, pyta o wszystko i tłumaczy bez ciągnięcia za język jak to niestety bywa w niektórych przypadkach. Widać, że swoją pracę wykonuje z pasją. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia by mógł Doktor w dalszym ciągu pomagać pacjentom, którym jest bardzo potrzebny :)

Korzystając ze stron oraz aplikacji mobilnych Medycyny Praktycznej, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz zgodnie z polityką Medycyny Praktycznej dotyczącą plików cookies