×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Zbigniew Kamocki

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Rodzina pacjentki
   Bardzo dziękuję dla Pana doktora.. on jeden z całej Polski dał szansę dla mojej mamy. Lekarze dawali jej kilka miesiecy zz chemioterapia, stwierdzili raka pęcherzyka zolciowego i nikt nie chcial podjac sie operacji. Nawet lekarze z mswia z warszawy. Co sie okazalo pp operacji nie bylo zadnego raka ! Dziekujemy bardzo gdyby nie pan mama pewnie rozpoczdlaby chemioterapie w, warszawie zupelnie niepotrzebnie
  • Monika
   Dziękuję lekarzowi Zbigniewowi Kamockiemu za drugie życie, które dostałam. To lekarz Judym współczesnych czasów, z ludzkim podejściem do pacjenta, profesjonalista. Potrafił sprawić, że ze ujrzałam światełko w moim długim chorobowym tunelu..... dziękuję Panie Doktorze.
  • Iza
   Dziękuję serdecznie PANU DOCENTOWI ZBYSZKOWI KAMOCKIEMU za uratowanie mi życia .Przeprowadził ON bardzo trudną operację na moich jelitach .Człowiek ten jest wybitnym specjalistą,który również ma doskonałe podejście do chorego.W JEGO ręce można się śmiało oddać.Ja MU zawierzyłam i dobrze na tym wyszłam.