×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr n. med. Barbara Pulcer

Specjalizacja

 • Nefrologia
 • Pediatria

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Mama Wiktorii M.
   Moja córka jest pod opieką Pani Doktor 13 lat i wiem,że lepiej nie mogliśmy trafić. Pani Doktor ma serce na dłoni i jest świetnym specjalistą. Jest wspaniałym człowiekiem ,zawsze służy pomocą, nigdy nie odmówiła porady ,konsultacji. Pani Doktor ma wiedzę i doświadczenie a dodatkowo jest bardzo empatyczna i pomocna.Najlepszy pediatra jakiego można spotkać. Jestem dozgonnie wdzięczna,że spotkałam na swojej drodze i mogę leczyć u Pani Doktor Pulcer swoją córkę .
  • Mama Laury
   Lekarz z powołania! Pani dr nie znała ani mnie, ani przypadku mojej 2letniej córki, ale to nie przeszkodziło dr w tym, aby odebrac mój telefon i poświęcić swój czas bedac na oddziale w Chorzowie, aby telefonicznie udzielić mi porad co do choroby dziecka. Dziecko bylo wielokrotnie hospitalizowane nikt nie potrafil nam pomóc. Kolejne wyniki i lekarze znowu odsylali do szpitala.... bylam na granicy rozpaczy i zalamania, a Pani dr w 10 minutowej rozmowie na spokojnie zalecila isc po kolei, zrobic badania we wlasciwy sposób, nie byla tak pochopna w decyzjach jak inni lekarze. Zaufałam Pani dr. Zrobiłam wszystko tak jak zaleciła i.... już przy pierwszych badaniach córki okazało sie, ze wszystko jest ok! Ze kierunek i tok rozumowania pozostałych lekarzy byl niewlasciwy! Niesamowite jak mozna zrobic krzywde malemu dziecku takimi beznamietnymi zaleceniami jak te ktore dostawalysmy do tej pory. Pani dr Pulcer wybila sie z tlumu, wykazala niewiarygodną i wrecz niespotykaną empatią, bezinteresownie (nie bylam u dr na ani jednej wizycie prywatnej czy na nfz) udzielila rad i wskazala wlasciwy kierunek jednoczesnie uspokajajac moje skolatane serce matki. Nigdy nie zdolam zapomniec o dr i na pewno pozostane jej wierna w zakresie prowadzenia dziecka. Doskonaly nefrolog z doświadczeniem i ogromnym sercem! Pani dr DZIĘKUJĘ.