×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr n. med. Joanna Zdziarska

Specjalizacja

 • Choroby wewnętrzne
 • Hematologia

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Ryszard Kmiecik
   Profesjonalizm,wiedza ,empatia, życzliwość,uprzejmość i usmiech.Wspaniała lekarka która chce i pomaga pacjentom. To cechy określające dr, Joanne Zdziarską której dziękuję za leczenie i polecam chorym z jej specjalności.
  • Julia, Kraków
   Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, dokładna i bardzo przemyślana analiza wyników, kompleksowa informacja zwrotna dla innych lekarzy i samego pacjenta z dbałością o to, aby pacjent w pełni zrozumiał swoją chorobę. Wspaniałe podejście do pacjenta, zaangażowanie, życzliwość, uprzejmość i uśmiech. Niesamowita osoba, wspaniały lekarz. Pozostaję pod wrażeniem dr. Joanny Zdziarskiej. Serdecznie polecam!!
  • Halina Chrzanowska, Kraków
   Pani Dr Joannie Zdziarskiej serdeczne podziękowania za uprzejmość, życzliwe przyjęcie i zrozumiałą diagnozę składa pacjentka, Halina Chrzanowska. Szczególnie w kontaktach osób starszych z lekarzem takie wzorowe postępowanie jest ważnym elementem kuracji zdrowotnej. Dziękuję! 2018-07-03
  • Kowalski
   Bardzo dziekuje za okazaną pomoc