×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Katarzyna Zowczak

Specjalizacja

 • Pediatria

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Inne informacje
w trakcie specjalizacji

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Pacjent
   Pani doktor z powołania.
  • Rodzice Kubusia
   W 2019 roku byliśmy pod opieką Pani doktor. Dziękujemy za opiekę nad synkiem i późniejsze konsultacje. Pani Doktor jest rzeczowa i sprawdzała każdą naszą obawę. Nie bała się zlecać dodatkowych badań. Wszystko analizowała i doradzała. Dziękujemy serdecznie.
  • Joanna Głogowska
   Z całego serca polecam,gdyby Nie Pani doktor to nie wiem co było z naszym synkiem...😢Lekarz z powołania a takich mało.Cudowna Pani doktor.
  • robaczek
   Widać z powołania godna polecenia staranna bardzo kulturalna i ciepła osoba. Bardzo dobrze s ie z doktor współpracuje ,miła wykonuje solidnie swoją pracę Mieliśmy doczynienia na szpitalu .gdyby nie jej wsparcie. Rozmowa danie nadziei to dawno bym się zalamala mało jest lekarzy którzy przejmują się stanem psychicznym matek dzieci (pacjentów) które są w trudnych sysytuacjach tak jak u nas na oiom. Bardzo polecam B-)
  • monika wodnicka
   baaaaaaaaaaaaaardzo dziękuję, ponieważ miałam do czynienia z tą Panią dr.niejednokrotnie na izbie przyjęć i na oddziale i muszę przyznać, że tak ciepłej,cudownej LEKARKI nie spotkałam, oddaje się całym sercem, oby takich lekarzy więcej