dr n. med. Konrad Dudek

Specjalizacja

 • Choroby wewnętrzne
 • Kardiologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

(kardiolog - elektrofizjolog)

 • Jana i Jędrzeja Śniadeckich 15, 35-306, Rzeszów
  • tel.: +48501332689
  • e-mail: konrad.dudek@ep-cardia.pl ; konrad.dudek@mp.pl

Informacje i kontakty

Certyfikaty i umiejętności
2022 Operator Elektroterapii - Certyfikaty Sekcji Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego
2022 Operator Elektrofizjologii - Certyfikaty Sekcji Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego
2017 Operator Elektroterapii - Certyfikaty Sekcji Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego
2017 Operator Elektrofizjologii - Certyfikaty Sekcji Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego
2014 Operator Elektroterapii - Certyfikaty Sekcji Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego
2014 Operator Elektrofizjologii - Certyfikaty Sekcji Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego
Dorobek zawodowy
Udział w ponad 6000 zabiegów implantacji urządzeń do elektroterapii (kardiostymulatory, kardiowertery-defibrylatory oraz urządzenia resynchronizujące) jak pierwszy operator i asysta.

Udział w ponad 6000 zabiegów ablacji arytmii serca jako pierwszy operator i asysta.

Certyfikaty Sekcji Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego jako operator elektroterapii i elektrofizjologii.

Wdrożenie i pierwsze zabiegu stymulacji układu bodźcoprzewodzącego - lewej odnogi pęczka Hisa (LBBP/LBBAP) w województwie Podkarpackim. Pierwszy zabieg stymulacji resynchronizującej CRT optymalizowanej stymulacją lewej odnogi pęczka Hisa - LOT-CRT.
Zainteresowania zawodowe
kardiologia,
elektrofizjologia i elektroterapia.


zabiegi implantacji urządzeń:
- kardiostymulatorów / rozruszników serca (ang. PM),
- kardiowerterów-defibrylatorów serca (ang. ICD),
- rozruszników resynchronizujących (ang. CRT-P) i kardiowerterów-defibrylatorów resynchronizujących (ang. CRT-D).
- stymulacja układu bodźcoprzewodzącego - stymulacja pęczka Hisa i lewej odnogi pęczka Hisa - wykonanie pierwszych zabiegów na podkarpaciu.

zabiegi ablacji arytmii nadkomorowych:
- częstoskurcz węzłowy, nawrotny w węźle przedsionkowo-komorowym (ang. AVNRT),
- częstoskurcz przedsionkowo-komorowy / zespół utajonego WPW (ang. AVRT),
- zespół WPW / preekscytacji,
- częstoskurcz przedsionkowy (ang. AT),
- migotanie przedsionków (ang. AF),
- trzepotanie przedsionków (ang. AFL),
- dodatkowe skurczu nadkomorowe (ang. SVEB, SVES).

zabiegi ablacji arytmii komorowych:
- dodatkowe skurcze komorowe (ang. VEB,VES),
- częstoskurcze komorowe (ang. VT).

Zabiegi ablacji wykonywane są również z wykorzystaniem systemu elektro-anatomicznego 3D.
Przynależność do towarzystw i organizacji
Polskie Towarzystwo Kardiologiczne (PTK)
Europejskie Towarzystwo Kardiologiczne (ESC)
Inne informacje
Konsultacje przed zabiegami elektrofizjologii i elektroterapii: implantacji stymulatorów serca / rozruszników, (ang. PM), kardiowerterów-defibrylatorów (ang. ICD), rozruszników (CRT-P) i kardiowerterów-defibrylatorów resynchronizujących (CRT-D) oraz zabiegami ablacji arytmii.

Zabiegi implantacji urządzeń i ablacji odbywają się w Pracowni Elektrofizjologii i Elektroterapii, Oddział Kardiologii, Szpital MSWiA, ul. Krakowska 16, 35-111 Rzeszów

W ramach gabinetu istnieje możliwość wykonania następujących badań:

1) badanie echokardiograficzne - usg serca, echo serca,
2) badanie holterowskie EKG 3 i 12 kanałowy,
3) badanie holterowskie RR - holter ciśnieniowy,
4) próba wysiłkowa - ex-test
5) kontrola rozuszników, kardiowerterów-difibrylatorów oraz urządzeń resynchronizujących następujących firm: Biotronik, Medtronic, St. Jude Medical / Abbott

Prywatny Gabinet Kardiologiczny EP-Cardia
dr n. med. Konrad Dudek
kardiolog - elektrofizjolog, specjalista chorób wewnętrznych
ul. Jana i Andrzeja Śniadeckich 15, 35-006 Rzeszów

rejestracja: tel. 501-332-689 (poniedziałek - sobota, godz. 10:00 - 20:00) lub sms

e-mail (główny): konrad.dudek@ep-cardia.pl
e-mail (alternatywny): konrad.dudek@mp.pl

Strony internetowe
1) www.ep-cardia.pl
2) konrad.dudek.mp.pl

Ośrodki zainteresowane wykonywaniem procedur elektroterapii i elektrofizjologii są proszone o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Kontakt
 • telefon: 501332689 (w godz. 10-18 ; poniedziałek - sobota)
 • e-mail: konrad.dudek@ep-cardia.pl (w godz. mail główny)
 • e-mail: konrad.dudek@mp.pl (w godz. mail alternatywny)

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Teresa
   PAN DOKTOR to człowiek o wielkim sercu , jest świetnym lekarzem i wspaniałym człowiekiem .Jestem żona Marka który jest młodym ale bardzo schorowanym człowiekiem , doktor się nim zajął fachowo wszczepił kardiowerter defibrylator który już raz mężowi uratował życie. Czyli można powiedzieć ze to właśnie DOKTOR dał mu szansę na drugie życie. W chwili obecnej maż przebywa na ojomie w stanie bardzo ciężkim walczy kolejny raz. Zadzwoniłam do Pana Doktora i znów nam pomógł .Bardzo Panu za to z głębi serca dziękuje jest Pan nie tylko wspaniałym Fachowcem ale i bardzo dobrym człowiekiem. DZIEKUJE.
  • Hanna
   Dziękuję za pomoc, którą otrzymałam od Pana doktora mam wszczepiony rozrusznik czuję się bardzo dobrze . Polecam serdecznie wspaniałego człowieka i super lekarza.
  • Ewelina
   Pan Doktor jest świetnym lekarzem i człowiekiem. Szczegółowo opisuje przyczynę choroby i stawia trafną diagnozę. Odpowiada cierpliwie na pytania. Każda z wizyt przebiega w przyjaznej atmosferze. Jak tylko ma możliwość , stara się pomóc pacjentowi, umawia na konieczny zabieg. W każdej chwili można się z Nim skontaktować. Zawsze oddzwania, jeśli w danym momencie nie może odebrać telefonu. Prawdziwy lekarz z powołania i genialny specjalista. Polecam każdemu!!!
  • Jolanta Szul
   Osobiście bardzo polecam Pana Doktora. Bardzo rzetelnie zapoznał się z moją całą dokumentacją dotyczącą choroby. Cudowny specjalista i człowiek , bardzo kontaktowy. oczywiście poleciłam Pana doktora moim koleżankom, które są bardzo zadowolone.
  • Eliza z NS. 😉
   Bardzo fajne podejście do pacjenta. Doktor tłumaczy i rozmawia z pacjentem. Chodziłam do kardiologa na NFZ i żyłam w nieświadomości i strachu przez to co mówił, o ile można nazwać to rozmową...dopiero w Rzeszowie u Pana doktora okazało się że jestem zupełnie zdrowa. Dziękuję.
  • Kaz
   Polecam pana doktora z całego serca takich specjalistów już jest mało mega mega mega mózg wysoka inteligencja i wiedza i kontakt z pacjentem diagnoza na 100 procent zamiłowanie do wykonywanej pracy przy doktorze można czuć się bezpiecznie
  • Krzysztof Brenda
   Nowa Sarzyna 6 listopada 2020r. Wielkie dzięki DOKTORZE !!! Jest już fajnie i chyba będzie jeszcze fajniej. Powodzenia w leczeniu innych skołatanych serduch. Krzysztof Brenda
  • Jerzy z Rzeszowa
   Panie Doktorze-dziekuje za uspokojenie mojego serca trzepotalo migotalo po ablacji spokoj juz 1.5 roku tfu ,tfu oby tak dalej. Jeszcze raz dzieki ogromne.
  • Ewa z Jarosławia
   Ewa z Jarosławia Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za wyleczenie mojego migotania przedsionków i implantację rozrusznika która trwała zaledwie 40 minut. Pierwsza wizyta i tak dobry kontakt z pacjentem, że ma się wrażenie jakby się znało lekarza od lat. Ja, wielka panikara bardzo bałam się tego zabiegu ale Pan Doktor tak obrazowo i szczegółowo mi wszystko objaśnił i zrozumiale odpowiedział na wszystkie pytania, tak że wreszcie całkowicie mu zaufałam i powierzyłam swoje serce w jego ręce. Dziękuję, że przy swoim mistrzowskim profesjonaliźmie potrafi być Pan tak fantastycznym, wesołym zawsze z poczuciem humoru i do tego dostępnym na telefon. Jest to lekarz bardzo profesjonalny, konkretny, człowiek życzliwy, który po kontroli rozrusznika w szpitalu osobiście odwiózł mnie na salę. Nie ma nic piękniejszego jak widok lekarza prawdziwie przejętego losem pacjenta. Pan Doktor Konrad Dudek to niezwykle sympatyczny lekarz z rzadko spotykanym- chyba wrodzonym podejściem do pacjenta, że chciałoby się go po prostu "przytulić do serca" ha ha (z rozrusznikiem) Dziękuję, pozdrawiam i polecam wszystkim szukającym prawdziwego Doktora z powołania.
  • Jozefa P. pacjentka z 13 lipca 2017
   Pan doktor zalecil mi zabieg ablacji i on rowniez mi go wykonywal. Szczerze polecam Pana Doktora. Jest swietnym specjalistą, z sercem dla pacjenta. Potrafi rzeczowo wytlumaczyć zakres problemu i zwiazanego z nim leczenia, jest kontaktowy i posiada ogromną wiedzę. Cala załoga ktora brala udzial w moim zabiegu zasluguje na wielkie slowa usnania, podziekowania za ogromne serca dla pacjenta i fachowa opiekę.
  • Krzysztof R (Sanok)
   Wielkie serce + wielka wiedza + pełen profesjonalizm + życzliwość = Konrad Dudek. Krótko rzecz ujmując Dr K.Dudek to chyba jeden z niewielu kardiologów których spotkałem na swojej drodze który "przywrócił do życia" moich nie młodych już rodziców. Mama obecnie 81 lat (migotanie przedsionków, ciśnienie, 1 udar mózgu), tato 88 (słabe serce). Otrzymali rozruszniki w 2010 roku (mama po udarze). Pan Doktor wszczepił im 2 różne urządzenia poustawiał lekarstwa i dał im 2 życie. Dzisiaj rozruszniki pracują już 7 lat. Rodzice czują się naprawdę dobrze. Mama po 7 udarze czuje się naprawdę dobrze, tato również niczego sobie. Obecnie kontrolne wizyty 2 x w roku i wszystko wydaje się ok. A ja mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że znalazłem świetnego lekarza którego mogę z pełną świadomością polecić każdemu z problemami kardiologicznymi. Ze swojej strony jeszcze raz dziękuję Panie Doktorze.
  • Adam Florek
   Pan Doktor Dudek jest lekarzem z powołania. pierwsza wizyta, zaskoczenie,prowadzi z pacjentem partnerski dialog. Przekazuje informacje o arytmiach, leczeniu, zagrożeniach. w pełni zaufałem Panu Doktorowi.i wiem, że się nie zawiodłem. Jestem kilka miesięcy po ablacji migotania przedsionków i moje serce bije miarowo . Kto ma wątpliwości w tych sprawach polecam Pana Doktora Dutka. przekona i pomoże. Panie Doktorze jeszcze raz serdecznie dziękuje!
  • Szczęśliwa pacjentka
   Panie Doktorze dziękuje, chyba w końcu przestałam bać się schylać hehhe. Bardzo bałam się ablacji, byłam przerażona. Dużo mnie kosztował ten cały stres, Teraz jestem jak nowa dzięki Panu! I chciałabym jeszcze podziękować Pani Anasteziolog Agnieszce Dębrowskiej która tak dzielnie wycierała moje łzy (choć nie były one potrzebne) dziękuje za Pani wsparcie. Kochani nie bójcie się ablacji! Magda (pacjentka)
  • Kukula17
   Trafiłem do Pana Doktora z polecenia mieleckiej Kliniki Serca. Po konsultacji czuję się bezpieczniej bo to specjalista który wie co mówi. Bardzo kontaktowy i przyjazny pacjentowi. Wiem że w każdej chwili udzieli pomocy jak będzie trzeba.
  • Barbara B.
   Polecam z całą pewnością. Zajmował się moim tatą z rozrusznikiem.Dobry specjalista, życzliwy człowiek, wesoły , kontaktowy, bardzo sympatyczny.
  • Andrzej Woźniak
   P. Konradzie ! DZIĘKUJE ! podejrzewam że dzięki Panu żyje. Przejął mnie Pan w ostatniej chwili. Ablacja wykonana koncertowo, znów mogę normalnie funkcjonować spać. Dziękuje.
  • Maria z Jaroslawia
   Panie Doktorze dziękuję, że mogę się u Pana leczyć :) Chciałam bardzo polecić Pana Doktora osobom, które szukają dobrego specjalisty w dziedzinie kardiologii, a zwłaszcza w kardiologii zabiegowej: implantacja kardiostymulatorów serca, zabiegu ablacji....... Jest to lekarz z powołania o bardzo dużej wiedzy fachowej, z dużym doświadczeniem, jest profesjonalny. Jego diagnozy są zawsze trafne, jest bardzo miły, życzliwy, przyjazny, z dużym poczuciem humoru. W zrozumiały dla pacjenta sposób wyjaśnia jego chorobę i ewentualną potrzebę zabiegu. Dokładnie analizuje dotychczasowe wyniki badań i zleca jeśli jest to konieczne dalsze badania. Lekarz o dużej inteligencji i kulturze osobistej. Pomimo tego, że jest bardzo zapracowany jest dostępny pod telefonem. Kto chce się przekonać musi odwiedzić gabinet tego doktora :))
  • Agata
   Ja podająca w wątpliwość wszelkie twierdzenia i diagnozy trafiłam do Pana Doktora tak wprost "z przydziału NFZ" z moją okropnie uciążliwą arytmią. Od początku leczenia dał mi Pan tak wielką wiarę w to, że doskonale zna się Pan na rzeczy , że nawet nie przyszło mi do głowy /pierwszy raz w życiu/ przekopywać internetu i dyskutować na forach "czy aby na pewno lekarz ze mną postępuje właściwie". Jest Pan fantastyczny! Moje 100% zaufanie do Pana przelałam także na moją rodzinę , która razem ze mną przeżyła ablację bez paniki. Super! Dziękuję bardzo za to że jest Pan takim wspaniałym lekarzem, radosnym człowiekiem i , że można Panu powierzyć swoje serce.
  • Maria z Mielca
   Z całego serca dziękuję Panu Doktorowi Konradowi Dudkowi za rzetelną diagnozę i szybkie skierowanie na zabieg ablacji, który ogromnie poprawił moją jakość życia. Jestem też bardzo wdzięczna za obecność Pana Doktora przy tym zabiegu.
  • pacjentka
   chciałabym bardzo podziękować Panu Doktorowi za trud i poświęcenie nad moim przypadkiem. Liczę, że moja arytmia ustąpi dzięki temu wspaniałemu lekarzowi, podobno do 3 razy sztuka!!!
Zobacz także
 • Zespół Alporta
 • Marskość wątroby
 • Hiperprolaktynemia i guz prolaktynowy
 • Torbiel osierdzia
 • Scyntygrafia serca
 • Nefropatia zaporowa
 • Hipercholesterolemia: Dieta na obniżenie cholesterolu - jadłospis, przepisy
 • Angiografia wieńcowa (koronarografia)
 • Choroba Fabry’ego
 • Mieszana choroba tkanki łącznej
 • Szczepienie przeciwko kleszczowemu zapaleniu mózgu
 • Zespół pozakrzepowy
 • Niewydolność serca
 • Ostre niedokrwienie kończyn dolnych
 • Dieta w niedokrwistości z niedoboru żelaza
 • Astma ciężka (oporna na leczenie)
 • Zespół uciskowy górnego otworu klatki piersiowej
 • Szczepienie przeciwko błonicy, tężcowi i krztuścowi
 • Ostre niedokrwienie kończyny górnej
 • Ostra niewydolność oddechowa