×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Łukasz Różański

Specjalizacja

 • Chirurgia dziecięca
 • Położnictwo i ginekologia

Informacje i kontakty

Dorobek naukowy
dr n.med.
Zainteresowania zawodowe
Ginekologia i Położnictwo zwłaszcza Ginekologia Onkologiczna, Uroginekologia.
Chirurgia noworodka, Chirurgia prenatalna, Neurochirurgia Dziecięca
Inne informacje
Leczenie pacjentek z obniżeniem narządu rodnego, nietrzymaniem moczu, onkologicznych, endometriozą, z torbielami jajników, zaburzeniami miesiączkowania.
Prowadzenie ciąży, USG.
Leczenie dzieci z przypadłościami chirurgicznymi w tym leczenie złamań, naczyniaków, wrastających paznokci. oparzeń, krótkim wędzidełkiem języka, znamion barwnikowych.
Kontakt
 • telefon: 539 236 219

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Iwona Kołecka
   Pan Doktor Łukasz Różański jest godny polecenia. Jako jedyny z kilku chirurgów konińskich, do których dzwoniłam w trybie pilnym, do mnie oddzwonił. Nie odmówił pomocy. Przyjął syna w tym samym dniu, najwcześniej jak tylko mógł i ulżył w silnym bólu. W tym dniu nie był w przychodni, specjalnie przyjechał. Bardzo profesjonalny, kompetentny, do tego sympatyczny chirurg. Oby jak najwięcej lekarzy z takim podejściem do pacjenta. BARDZO Z SYNEM POLECAMY, DZIĘKUJEMY ZA SZYBKĄ POMOC. :)
  • Natalia Zielińska
   Wspaniały lekarz bardzo serdecznie chcialam podziękować za fachową obsługę.z całego serca polecam.
  • Marysia z mamą Izą
   Bardzo dobre podejście do młodego pacjenta Pan doktor jest bardzo miły dla dziecka rzetelność i profesjonalizm. Polecam serdecznie
  • Aneta
   Bardzo serdecznie dziękuję za fachową i szybką pomoc. Byłam z synem w Przychodni ALFAMED w Koninie na podcięciu wędzidełka. Dr Łukasz Różański wspaniały i sympatyczny człowiek z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Super lekarz, polecam.
  • Arleta
   Serdecznie dziękuję za fachową pomoc od Dr Łukasza Różańskiego, który przyjmuje w Golinie. Jedyny lekarz, który mi pomógł.
  • Mama Bartka
   Jestem pod wrażeniem po ostatniej wizycie na SOR w Ostrowie wielkopolskim. Dr Łukasz to wspaniały człowiek i lekarz.Jego podejście do pacjenta oceniam na najwyższą ocenę . Dziękuję