×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Maciej Rudnicki

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna

Informacje i kontakty

Zainteresowania zawodowe
Diagnostyka i chirurgiczne leczenie nowotworów:
-nowotwory piersi
-nowotwory przewodu pokarmowego
-nowotwory skóry
Diagnostyka i leczenie chorób z zakresu chirurgii ogólnej:
-przepukliny(metody laparoskopowe i klasyczne)
-kamica pęcherzyka żółciowego(metody laparoskopowe i klasyczne)
-choroby tarczycy
-ostre choroby jamy brzusznej.
Kontakt

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Wysocki
   Bardzo dziękuję za z operowa nie mnie co pozwoliło mi normalnie egzystować. Pozdrawiam serdecznie
  • Ewelina Stęborowska
   Pan dr Maciej Rudnicki to wybitny specjalista i szlachetny, empatyczny człowiek. Jestem bardzo wdzięczna za udzieloną mi błyskawicznie i profesjonalnie pomoc!!! Z całego serca polecam Pana doktora.
  • rencistka 64 lata
   Pan dr M.Rudnicki to najlepszy lekarz z jakim się spotkałam. Mam 64 lata i 3 operacje na raka jelita.Byłam u 4 lekarzy onkologów i każdy mówił ,że po operacji musi boleć i leczyli tylko proszkami p.bólowymi.Dopiero Ten lekarz ,na którego trafiłam cudem pokazał mi na czym polega leczenie.Sam , osobiście /przy pomocy bardzo miłej pani pielęgniarki /robi cotygodniowe opatrunki,które wreszcie przynoszą efekt.Boli coraz mniej i widać wreszcie poprawę.To wspaniały lekarz,którego polecam wszystkim .
  • rencistka 64 lata
   Dr M. Rudnicki to lekarz onkolog ,który leczy pacjentów w Przychodni Onkologicznej przy Szpitalu w Skierniewicach.Jest jak najlepszy przyjaciel,który zrobi wszystko, by pomóc pacjentowi.Trafiłam do Niego jakimś cudem i jestem tak zadowolona z jego opieki, że każdemu życzę takiego lekarza.Mam 64 lata i 3 operacje na raka jelita.Byłam u 4 lek.onkologów,którzy tylko mówili,że "to musi boleć i nic nie robili oprócz wypisywania leków p.bólowych.Natomiast Ten lekarz sam osobiście robi opatrunki /przy pomocy bardzo miłej pani pielęgniarki /i cały czas kontroluje proces gojenia .To jest lekarz z prawdziwego powołania i każdemu Go polecam .
  • pacjentka J. G z Żyrardowa
   Dr M.Rudnicki to najlepszy lekarz onkolog,chirurg .Pomimo młodego wieku ma tak dużo wiadomości na temat leczenia zarówno onkologicznego jak i chirurgicznego.To lekarz o złotym sercu i rękach.Swoich pacjentów traktuje bardzo poważnie nie leczy na" ilość " tylko na "jakość".Wszystko wytlumaczy bardzo fachowo i cierpliwie.Takiego lekarza polecam wszystkim chorym.