×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr n. med. Marcin Pasiarski

Specjalizacja

 • Choroby wewnętrzne
 • Hematologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Paula
   Jednym słowem Anioł nie człowiek życzę aby każdy chory trafił na tak wspaniałego człowieka jak Pan Profesor który wszystko rzetelnie wytłumaczy , zleca wszystkie niezbędne badania oraz ujmuję bardzo dobrym poczuciem humoru w trakcie wizyt . Jeszcze raz Panie Marcinie dziękuję pięknie za wszystko
  • Barbara Krakowiak
   Wspaniały fachowiec! Słowa wdzięczności za leczenie sklada rodzina Janusz Krakowiaka.
  • Agata K.
   Pan Marcin to Anioł. oby każdy lekarz był taki!!! Ma cudowne podejście do pacjentów, jest pełen empatii i na prawdę robi wszystko żeby jakoś pomóc. Jest cierpliwy i bardzo bardzo rzetelny. Zapewnił wspaniałą opiekę mojemu Tacie, w ostatnich dniach życia, ale i w całym choć krótkim leczeniu. Zawsze chętnie udzielał informacji, nigdy ne był arogancki, czy też nieżyczliwy choć często miał ku temu powody - bo często zawracałam mu głowę. Jeżeli szukają państwo dobrego hematologa w Kielcach - naprawdę polecam Pana Pasiarskiego. Nie piszę tego, by zrobić reklamę panu Doktorowi, po prostu taka jest prawda. Robił wszystko by wydostać mojego Tatę z choroby. Niestety nie udało się, bo walka była nierówna - chroba była straszne zaawansowana i dawała nietypowe objawy. Panie Marcinie, jeszcze raz wielkie Dziękuję - za wszystko.