×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Radosław Jaworowski

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Inne informacje
w trakcie specjalizacji

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Marzena Peczyńska
   Dziękujemy bardzo doktorowi Jaworowskiemu i zespołowi szpitala MSW w Warszawie pod okiem Profesora za profesjonalną opiekę i uratowanie nogi naszej mamie i babci- Bogusławie Fiutak. Troskliwa opieka 24h na dobę. Dziękujemy i każdemu życzymy takiego doktora! Pozdrawiamy serdecznie
  • Wnuczka
   Pan dr.Jaworowski jest świetnym lekarzem A przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Ciepłym, profesjonalny, mój dziadziuś trafił 17 sierpnia 2016 r. Na oddział pod skrzydła dr.Jaworowskiego który cały ten czas pobytu dziadka był z nami. Opiekował się z serdecznoscia i skutecznością. Dziękujemy za tak wspaniałą i profesjonalną opiekę.
  • A. Świdzińska
   Panie doktorze dziękuję za pomyślną operację usunięcia guza esicy mojego taty. Jestem zobowiązana uczynić to właśnie na forum publicznym ze względu na przyszłych Pana pacjentów. Doktor Jaworowski jest bowiem świetnym specjalistą i dobrym człowiekiem. A przecież najważniejsze jest to by posiadając wysokie kwalifikacje nie utracić tego co w tym zawodzie najistotniejsze - wrażliwości na drugą osobę i podmiotowego jej traktowania. Wszystkiego dobrego.
  • Julia Kędzielska
   Chciałabym jeszcze raz podziękować panu doktorowi Radosławowi Jaworowskiemu za udaną operację przepukliny pachwinowej, która odbyła się kilka dni temu. Pan doktor widać, że jest lekarzem z powołania, zachował się profesjonalnie i był dla mnie bardzo troskliwy- często zaglądał na salę pooperacyjną żeby sprawdzić mój stan zdrowia. Żeby takich lekarzy było więcej.... Julia K.