×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Robert Jagiełło

Specjalizacja

 • Chirurgia klatki piersiowej
 • Chirurgia ogólna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Bożena Wrońska
   Niesamowity człowiek. Niesamowity lekarz. Wątpiłam w to, że tacy jeszcze istnieją. Jestem Pani doktorowi za wszystko ogromnie wdzięczna.
  • Danuta Gradowska - Łomża
   Bardzo dziękuję za wszystko, co Pan dla mnie zrobił! Szczerze polecam wszystkim leczenie w IGICHP w W-wie - pełny profesjonalizm, wspaniałą opiekę i fantastyczny personel. Dużo zdrowia Panu życzę i wszelkiej pomyślności.
  • Andrzej Bernard Bońkowski Legionowo
   Panie doktorze przepraszam,że dopiero po paru latach składam Panu bardzo serdeczne podziękowanie.Operowany byłem 07.11.2011 r.Po długiej operacji usunięte miałem dwa płaty prawego płuca.Był to rak płasko nabłonkowy.Dzięki Panu i prof.Orlowskiemu pojechałem do Gliwic bo lewe płuco było też zagrożone.Tam miałem naświetlania. Po tym wszystkim w 2013 roku trafiłem znowu na stół operacyjny i to Pan znowu mnie operował usunięto mi wtedy na lewym płucu część segmentu.Mamy już 2017 rok i żyję .Jestem pod stałą kontrolą przychodni przy klinicznej.Co pół roku mam wykonywane badanie rtg i tk.Polecam tych wspaniałych lekarzy Warszawa ulica Płocka 26.I nie prawdą jest,że dobrzy fachowcy medyczni dobrze leczą za grubo wypchane koperty.i to może zabrzmi jak banał ale proszę czytających ten komentarz.Nigdy nie dałem złamanego grosza Tym o których mowa.Panie doktorze bardzo Panu dziękuję,życzę wszystkiego dobrego Panu i całej rodziny.
  • Kinga K.
   Dziekuje doktorze za udana operacje, troske i pomoc w dalszym leczeniu. Jednak lekarze maja serce:) ( Polecam!!!)
  • Wojciech Słucki
   Bardzo dziękuję Panu doktorowi za pomoc w powrocie do zdrowia.