×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

lek. med. Tomasz Pelak

Specjalizacja

 • Angiologia
 • Choroby wewnętrzne

Informacje i kontakty

Certyfikaty i umiejętności
2010 Wewnątrzżylne leczenie laserowe – EVLT
2009 Skleroterapia i echoskleroterapia piankowa
1999 USG Doppler układu naczyniowego
Studia
1991–1997 Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Zainteresowania zawodowe
Diagnostyka i leczenie żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej, przewlekłej niewydolności żylnej oraz leczenie żylaków kończyn dolnych (także pajączków naczyniowych) metodami nieoperacyjnymi – małoinwazyjnymi:
skleroterapia i echoskleroterapia piankowa,
wewnątrzżylnye leczenie laserowe – EVLT.
Przynależność do towarzystw i organizacji
Polskie Towarzystwo Angiologiczne
Polskie Towarzystwo Flebologiczne
Kontakt

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Zadowolony pacjent
   Nigdy nie widziałem lekarza który poświęca tyle czasu dla pacjenta Profesjonalista w 100% Miły Sympatyczny Nigdy już nie pójdę do innego lekarza Moje dwie wcześniejsze wizyty u ponoć dobrych specjalistów którzy nie mało kasowali skończyły się tym iż Doktor Pelak postawił zupełnie inną diagnozę Polecam
  • Grażyna Kiełczewska
   Doktor Pelak wykonał u mnie kilka lat temu zabieg laserowej ablacji -wewnątrzżylnej, oraz parę miesięcy później zabieg skleroterapi , oba z dużym powodzeniem, do dnia dzisiejszego czuję się bardzo dobrze, żylak który widoczny był gołym okiem zniknął bezpowrotnie, podobnie pajączki rozsiane po obu nogach. Dziękuję Panu doktorowi za profesjonalne podejście do problemu, za wyczerpującą rozmowę w trakcie wizyty i za niespotykane poczucie humoru w czasie zabiegu, które niewątpliwie pomaga pacjentowi przetrwać zabieg. W pełni polecam Pana doktora Pelaka wszystkim niezdecydowanym .
  • Katarzyna Dziechciarek
   Specjalista najwyższej klasy . Profesjonalizm i człowieczeństwo, i do tego niesamowita osobowość. Trafiłam do Pana Pelaka z "prawie " beznadziejnym przypadkiem i dzięki profesjonalnej diagnostyce oraz niezbyciu tematu jestem jeszcze po tej stronie MOSTU. Bardzo serdecznie DZIĘKUJĘ .