×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Norbert Gaweł

Specjalizacja

 • Choroby wewnętrzne
 • Endokrynologia

Informacje i kontakty

Kontakt
 • telefon: 602 339 641

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Agata C
   Najlepszy lekarz i wspaniały człowiek!!! Dziękuje Doktorze, że jesteś;))
  • Maciek W
   Super Lekarz i wspaniały człowiek !!! Ma całościowe podejscie do pacjenta , patrzy szeroko, nie ogranicza się wąsko tylko do swojej specjalizacji. Pełny empatii i świetny fachowiec! Dziękuje Pani doktorze !!!
  • Monika
   Najlepszy endokrynolog z jakim miałam styczność. Jestem pacjentką kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Polecam w 100%.
  • Kinga Nocuń
   Witam Panie doktorze, Wybierałam się do Pana do Medicover, ale niestety nie zdążyłam. W takim razie w takiej formie chciałam Panu bardzo serdecznie podziękowań za skuteczną pomoc endykronologiczną podczas mojej drugiej ciąży. Młodszy syn (Tadeuszek) ma już 7 m-cy i póki co jest cały i zdrowy, wszyscy mamy się dobrze (odpukać). Ma Pan Dr w tym swój udział. Pan powie jak zwykle, że to nic, ale ja tam swoje wiem, nie każdy (a raczej rzadko który) lekarz ma zawsze czas dla swoich pacjentek, co jest szczególnie ważne podczas ciąży. Dlatego jeszcze raz z serca dziękuję. Życzę wszystkiego najlepszego, wielu dalszych sukcesów na drodze zawodowej, ale przede wszystkim zdrowia i pomyślności w życiu prywatnym, bo to one dają nam największy napęd do działania.
  • kryga
   pan doktor norbert gaweł super lekarz. bardzo dokładnie bada , tłumaczy, przejmuje się zdrowiem pacjenta. takich lekarzy powinno się szanować . PANIE DOKTORZE dzieuje bardzo za wyleczenie mojej mamy.