×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

doktor nauk medycznych Piotr Centkowski

Specjalizacja

 • Choroby wewnętrzne
 • Hematologia
 • Onkologia kliniczna

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Zainteresowania zawodowe
chłoniaki
Kontakt
 • e-mail: pcentek@wp.pl

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Ania Kaniewska siostra Krzysztofa Kusz.
   Panie doktorze bardzo serdecznie dziękuję za opiekę medyczną i wszelakie próby ratowania życia mojego brata Krzysztofa Kusz. Niestety przegralismy walke z chloniakiem ale dzieki Pana determinacji i pomocy Krzyś do końca wierzył że bedzie przeszczep i wyzdrowieje. Dziękuję Panu z całego serca.
  • Małgorzata Suszczyńska.
   Doskonały specjalista, człowiek wielkiej kultury. Nastawiony życzliwie zarówno do pacjentów prywatnych, jak i przybyłych w ramach NFZ. Znajduje czas na spokojną rozmowę, wszystko profesjonalnie wytłumaczy. Lekarz z powołania. Polecam wszystkim.
  • Marian
   Byłem kilka dni na oddz. hematologii. Jestem pod WIELKIM wrażeniem. Cały personel (oddz. onkol. i hemat.) pod kierownictwem pana dr. Piotra Centkowskiego wspaniale służy pacjentom. Czułem się bardzo komfortowo, jak na warunki szpitalne. Pan dr zrozumiale wszystko mi wytłumaczył. Bardzo dziękuję panie doktorze !
  • Agata Górska córka pacjentki Danieli Cieślak
   Serdeczne podziękowania za leczenie mojej mamy,która podczas kilku pobytów w szpitalu pod kierunkiem Pana doktora Centkowskiego dzięki Jemu i personelowi tam pracującemu czuła się bardzo dobrze.Zawsze mogła liczyć na serdeczną pomoc.Pan Centkowski wytłumaczył zrozumiale i wnikliwie przebieg leczenia.Ja osobiście mają 55lat pierwszy raz spotkałam się z taką empatią personelu do pacjenta jak na tym oddziale hematologii i onkologii.Życzę dużo zdrowia i serdecznie pozdrawiam.
  • Dąbrowska Magda
   Dziękuję Panu za wiarę i danie nam nadzieji na zdrowie mamy. Dzieki Panu dostala kilka miesiecy życia, dla nas kazdy byl ważny. Żałuję że nie spotkaliśmy Pana wcześniej, z pewnością pomógł by Pan znacznie więcej jeśli poprowadził by Pan mamę od początku. Była nie lada wyzwaniem jednak był pan Bohaterem. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.
  • Andrzej Miś
   Panie doktorze dziękuję za sprowadzenie dla mnie w 2010 roku Bendamustyny. Pomogła na długo, wyniki zdecydowanie 'podskoczyły'. 'Eksperyment' udał się!