dr n. med. Wojciech Czajkowski

Specjalizacja

 • Chirurgia klatki piersiowej
 • Chirurgia ogólna

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • KM
   Polecam Pana Doktora Czajkowskiego z czystym sercem. Wysokiej klasy specjalista, a do tego człowiek kontaktowy, empatyczny i życzliwy.
  • Jacek Bartman
   Operował mnie w 2015 roku usuwając grasicę. Pełen empatii, bardzo kontaktowy, życzliwy człowiek i co najważniejsze wysokiej klasy fachowiec.
  • PAWEŁ SKORUPKA
   PAN DR.NAUK MED. WOJCIECH CZAJKOWSKI TO WSPANIAŁY LEKARZ I WSPANIAŁY CZŁOWIEK OPANOWANY,WYROZUMIALY,EMPATYCZNY DO PACJENTÓW ,MISTRZ W SWOJEJ KLASIE,NAPRAWDE POWTARZAM MISTRZ,NIGDY NIE MÓWI ,ZE SIE NIE DA,ZAWSZE PRÓBUJE ,A NADOTAK RAUJE NAJCENNIEJSZE ZYCIE I TYM BIEDNYM I TYM ZAMOZNYM,WSZYSTKIM BEZ WYJATKU,A CO DODAM ,JEZDZI NAWET PO MAŁOPOLSCE I ZWOZI TYCH CHORYC LUDZI DO SIEBIE NA ODDZIAL,A JAK JEST TAK POTRZEBA TO NAWET PRZEBYWAJĄ TAM ROK ,JESTEM TEGO SWIADKIEM,PRZY MOICH ZABIEGACH JEST ZAWSZE Z DR.OLECHNOWICZEM ,JESTEM CIEZKO CHORYM CZŁOWIEKIEM Z POINTUBACYJNYM ZWEZENIEM TCHAWICY,POWIEM SZCZERZE ,BYWAM TAM DOSĆ CZESTO,CHOC JESTEM Z 500KM ODLEGŁOSCIOWO MIASTA,NIGDY NIKT NIE POWIEDZIAL MI TAM <<TO ZNOWU PAN ,JĘCZĄCYM GŁOSEM>>ZAWSZE DR.CZAJKOWSKI WTRĄCI MILE SŁOWO,WRAZ Z DR.OLECHNOWICZEM ,OCZYWISCIE I Z INNYMI LEKARZAMI,ROBIĄ WSZYSTKO ZEBYM NIE BYŁ KALEKĄ,ZEBYM MÓGŁ NAWET PRACOWAC NA RODZINE,DR.CZAJKOWSKI PRACUJE NAWET W NIEDZIELE,JESLI KTOS CIERPI ZAWSZE POMOZE,JEST WIERZĄCYM CZŁOWIEKIEM I WIE CO CIERPIENIE BLIZNIEGO .POLECA WSZYSTKIM ,DR.SPOTKANIE Z NIM TO NAPRAWDE PRZYJEMNOSC,NIE DYSKRYMINUJE LUDZI ZE WZGLEDU NA WYGLĄD,ZE KTOS JEST GRUBY ,INNY ZE CHUDY,DLA NIEGO TO TEZ CZŁOWIEK,WPANIAŁY SPECJALISTA ,ROZSĄDNY , PANIE DOKTORZE -CHYLE PRZED WAMI CZOŁO ,PROMUJE WASZ ODDZIAŁ I SZPITAL WRAZ Z PERSONELEM WSZYSTKIM MOIM ZNAJOMYM I NIE TYLKO,DZIEKI PANU I DR.OLECNOWICZOWI ZYJE JA I WIELU INNYCH ,MOJE SKROMNE DZIEKI ,NIGDY NIE ZRÓWNA SIE Z WASZĄ WIEDZĄ I DZIALANIEM,MOJA WDZIECZNOSC DLA PANNA JEST DOZGONNA

Korzystając ze stron oraz aplikacji mobilnych Medycyny Praktycznej, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz zgodnie z polityką Medycyny Praktycznej dotyczącą plików cookies