×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr n. med. Michał Tkocz

Specjalizacja

 • Chirurgia ogólna
 • Urologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

(Gabinet Prywatny)

 • Wojewódzka 7, 40-026, Katowice

Informacje i kontakty

Kontakt
 • telefon: 602 269 475

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • ewa pelczar
   wielki fachowiec w swojej dziedzinie i do tego serdeczny czlowiek
  • Wdzięczny Pacjent z Radomska
   Wybitny diagnosta, bardzo dobry organizator przebiegu leczenia, wiedza, fachowość i osobowość Pana doktora Tkocza jest miodem na schorowane ciało. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy urologicznej. Po wielokroć dziękuję za udzieloną pomoc i bez bolesne usunięcie guza nerki.
  • Marek Pietrusinski
   Bardzo dziękuję Panu doktorowi Michałowi Tkocz za opiekę i za wykonanie zabiegu metodą Turp mojej prostaty. Miałem bardzo duże problemy z dodawaniem moczu, wstawałem w nocy i to trwało kilka lat. Liczyłem się u różnych specjalistów i każdy z nich przepisywał tylko leki. Po wizycie u Pana Doktora i wykonaniu badania strumienia moczu Pan Doktor stwierdził że tutaj nie ma na co czekać trzeba wykonać zabieg bo jestem jeszcze młody i pół wieku będę brał leki? Bardzo mądra decyzja. Zabieg miałem 12 maja 2017 r. w Szpitalu Św. Barbary w Klinicznym Oddziale Urologii gdzie Pan dr Michał Tkocz jest ordynatorem. Po zabiegu czuję się bardzo dobrze po prostu chce się żyć. Żadnych problemów z prostatą. Sikam jak dwudziestolatek bez żadnego wysiłku. Pan Doktor Tkocz to wspaniały, miły, zawsze uśmiechnięty i ciepły człowiek. Wspaniały fachowiec, mądry lekarz, ma niesamowitą wiedzę i umie ją wykorzystać w swojej profesji. Ma na oddziale wspaniały zespół lekarzy specjalistów tj Pana Doktora Macieja Kupajskiego który jest zastępcą ordynatora i bardzo milego i znajacego swój fach dr Gierka. Pozdrawiam Pana dr Michała Tkocza i z całego serca dziękuję za to co Pan dla mnie dokonał. Jest Pan Wielkim fachowcem godnym polecenia innym. Mnie polecił Pana doktora kolega Andrzej i jestem mu za to wdzięczny. Ja będę polecał Pana Doktora moim znajomym a mam ich bardzo dużo i wielu z nich ma podobne problemy jakie ja miałem. Najważniejsze to dobrze trafić, trafić na dobrego i mądrego lekarza, który ma wiedzę i podejście do pacjenta. Jeszcze raz Panu Doktorowi Dziękuję. Wdzięczny pacjent Marek z Kozieglow.
  • Monika z rodzina (Zarki )
   Slowa nie moga oddac jak wdzieczni jestesmy Panu Doktorowi za nie tylko wysoki poziom profesjonalizmu ale przede wszystkim za wspniala opieke, zyczliwosc i troske jaka otrzymal moj tato . Wysokie uznanie rowniez dla calego zespolu pracujego z Panem a w szczegilnosci dla Dr. Macieja Kupajskigo . Wiemy , ze dla taty to dopiero poczatek jego walki z rakem ale dzieki Panu wygralismy najwazniejsza z bitw ... Zycie ... Dziekujemy z calego serca ....
  • beawal
   Nie sposób podziękować Panu Doktorowi za opiekę i życzliwość, jaką okazał mojemu mężowi w WSS w Sosnowcu. Podejście Pana Doktora do pacjenta, zrozumienie obaw i fachowość są zaprzeczeniem powszechnej opinii o służbie zdrowia - POLECAM GORĄCO wszystkim pacjentom TAKIEGO LEKARZA!! I DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA :-)
  • Lidia Częstochowska
   Panie Doktorze, jeszcze raz gorąco dziękuję za leczenie i opiekę nad moim ojcem w WSS w Sosnowcu w listopadzie br. Podziękowania dla całego oddziału urologii.