Prof. dr hab.med. Włodzimierz Mazur

Specjalizacja

 • Choroby wewnętrzne
 • Choroby zakaźne

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

 • Nektarowa 19, 42-400, Zawiercie
  • tel.: +48601913296

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Ula
   Jako jedyny od razu postawił trafną diagnozę. Wcześniej badało mnie trzech lekarzy i żaden nie dopatrzył się kamicy przewodowej. Skierował mnie do świetnego chirurga. Dzisiaj jestem już zdrowa, po dwóch zabiegach, bez powikłań. Jako Człowiek wyjątkowo miły i sympatyczny. Serdecznie dziękuję, Panie Doktorze :)
  • Maria S.
   bylam pacjentka Pana dr Mazura krotko po diagnozie marskosci watroby zpowodu HCV.W mojej ocenie jest lekarzem o szerokiej wiedzy ,szczegolowo diagnozuje chorobe pacjenta.Majac wyniki badan ,lacznie z fibroscanem,moglam byc zakwalifikowana do nowej terapii przeciwwirusowej w Myslowiach,ktora trwala 3 miesiace. Od 10 nie mam wirusa ale zdazyl spustoszyc mi watrobe okropnie.Dr Mazur emanuje spokojem i to na mnie dzialalo dobrze ,bo moj strach siegal zenitu po wykonaniu zleconych badan.Nic nie wiedzialam o tym wirusie.Teraz to co innego."Obilam'sie o wielu lekarzy ale Pan Mazur najbardziej mnie uswiadomil jak dbac o siebie,by nie dac sie chorobie.Stawka bylo moje ZYCIE.Od diagnozy mija 5 lat ,bez wirusa,choc z marska watroba 10miesiecy.Panie doktorze,DZIEKUJE ze trzymal Pan na wodzy moje emocje.

Korzystając ze stron oraz aplikacji mobilnych Medycyny Praktycznej, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz zgodnie z polityką Medycyny Praktycznej dotyczącą plików cookies