×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr n. med. Adam Marcheluk

Specjalizacja

 • Urologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Certyfikaty i umiejętności
The Master of Business Administration
FEBU
Przynależność do towarzystw i organizacji
Polskie Towarzystwo Urologiczne
Europejskie Towarzystwo Urologiczne
Kontakt

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Anna Wójtowicz
   Fakt nie jest to sprawa dnia dzisiejszego. Ale pragnę w imieniu swoim i mojego syna Michała który jest facetem z Autyzmem wyrazić podziękowanie i przesłać ukłony dla Pana Doktora. Wizyta i dalsze postępowanie i otoczenie mojego syna opieką powinno być wzorem dla każdego lekarza. Polecam Doktora. Anna Wójtowicz mama pacjenta Michała Wójtowicz
  • Zygmunt Korczak
   Wspaniały lekarz o najwyższych kwalifikacjach zawodowych pod każdym względem. Stosunek do pacjenta, warunki przyjęć w gabinecie w Siedlcach, zabiegi w CM Medisport w Lublinie - nawyższy możliwy poziom. Kontakt z p. doktorem a nawet zabieg to czysta przyjemność mimo choroby.
  • Jarosław K
   Pan Adam Marcheluk bardzo dobry lekarz wspaniały specjalista wie co robi i ma super efekty tylko jego polecam
  • Pacjent Ryszard Machała.
   Serdrcznie dziękuje Panu doktorowi Adamowi Marchelukowi za wspaniałe i życzliwe podejście do pacjenta ,wysłuchanie iwyjaśnienie problemów związanych z problemem zdrowotnym.Dzęki opiece Pana doktora jestwm dobrej kondycji po operacji nowotworu. Bardzo serdecznie dziękuje za wspaniałą opiekę. Plecam Pana Doktora ,jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem.
  • Ania Wójtowicz
   Polecam z czystym sumieniem dr Marcheluka jest Wspaniałym Człowiekiem o Wielkim Sercu. Jak to dobrze że są tacy jeszcze lekarze. Dziękuję Ci Adasiu w swoim i mego syna imieniu. Ania i Michał Wójtowicz
  • Ryszard Machała
   Doktor Adam Marcheluk to świetny lekarz wspaniały człowiek super specjalista. Po operacji nowotworu złośliwego dostałem się pod jago opiekę i dzięki badaniom i jego opiece upłynęło 8lat ,a ja żyje.Serdeczne dzięki Panie Doktorze.
  • Anna z Siedlec
   Jest to bardzo dobry specjalista, którego mogę śmiało polecić. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, jest świetnym specjalistą. Dzięki niemu nie straciłam jedynej nerki.