×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

dr n. med. Artur Lemiński

Specjalizacja

 • Urologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

(Specjalistyczny Gabinet Urologiczny)

 • Zachód A-17, 73-110, Stargard Szczeciński
  • tel.: +48918340457
  • fax:+48918340457
  • e-mail: zachod@v.pl

 • Powstańców Wielkopolskich 72, 70-111, Szczecin

(Specjalistyczny Gabinet Urologiczny)

Informacje i kontakty

Kontakt

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Stargardzianka
   Polecam Pana Artura Leminskiego , jest lekarzem z powołaniem, pomógł mi w bardzo trudniej dla mnie sytuacji, dzwonil do mnie i interesował się czy są efekty leczenia, nigdy nie spotkałam się wcześniej z tak opiekuńczym lekarzem, z tego co wiem bierze czynny udział w akcjach promujących zdrowie :) brawo :) zależy mu na pacjencie, nie ocenia, jest cierpliwy i wyrozumiały . Warto poznać takiego lekarza i uwierzyć że są lekarze którym zależy by pomóc, polecam serdecznie - przyjmuje w Stargardzie w przychodni na osiedlu zachód.
  • M
   Na pierwsza wizytę u Pana Doktora trafiłem na początku maja 2017r. ze wstępną diagnozą nowotworu złośliwego nerki. Diagnoza sie potwierdziła czekała mnie nefrektomia radykalna.  Ze względu na duży rozmiar guza i ból, który powoli uniemozliwiał mi normalne funkcjonowanie Pan Doktor zrobił co w Jego mocy aby operacja odbyła sie niezwłocznie. Nie owijał w bawełnę, mówił rzeczowo i przedstawił mi konkretny plan działania dzięki czemu wiedziałem co mnie czeka i mogłem jakoś psychicznie poradzić sobie z sytuacją w jakiej się znalazłem. Poczułem, że zależy Mu na pacjencie, że nie jestem sam . Cały czas od pierwszej wizyty był ze mną w stałym kontakcie telefonicznym.  Był OBECNY w szpitalu i teraz też interesuje się moim zdrowiem, dzwoni i pyta o zdrowie, samopoczucie. Jeśli szukasz fachowca z zakresu guzów nerki to szczerze mogę Pana Doktora polecić. Nie będziesz kolejnym numerkiem statystycznym. Pierwszy raz w życiu spotkałem się z takim zaangażowaniem w pomoc pacjentowi. Pan Doktor wyznacza nowe standardy w podejściu do pacjenta !!!! Ponadto Doktor operuje w Klinice Urologii i Urologii Onkologicznej PUM w Szczecinie gdzie jakość leczenia jest bardzo wysoka ( bez porównania ze szpitalami powiatowymi).  Klinika Urologii ma drugą lokatę w kraju. Polecam jeszcze raz i jestem wdzięczny za całą opiekę i leczenie Panie Doktorze.