×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka

Specjalizacja

 • Urologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

(Zastępca Ordynatora Kierownik Poradni Przyklinicznej)

 • Lindleya 4, 02-005, Warszawa
  • tel.: +48225021702

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Michał Prochocki
   Dziękuję Pani za wizytę. Zgubiłem adres e-mail pod którym mam się z Panią kontaktować. Jestem zdecydowany na zbieg. Przepraszam za moje łzy. To ciężki czas dla mnie. Ufam Pani
  • Bartek B.
   Do Pani Doktor zgłosiłem się z problemem stulejki. Szukałem sprawdzonego specjalisty po tym jak urolog, u którego byłem wcześniej uznał, że mój przypadek nie kwalifikuje się do zabiegu i zalecił mi, dorosłemu facetowi, smarowanie chorego miejsca maścią steroidową. Pozytywnych efektów było 0, negatywnych kilka. Na wizycie konsultacyjnej Pani Doktor rzeczowo wyjaśniła mi jaki jest jedyny prawidłowy sposób na pozbycie się problemu (żadna maść nic tu nie pomoże), pokazała jakie są możliwe scenariusze obrzezania do wyboru, a także zaproponowała plastykę wędzidełka napletka. Sam zabieg przebiegł sprawnie, fachowo i bez komplikacji, w luźnej, momentami wesołej atmosferze. Pani Emilia potrzebowała około 30 minut aby przeprowadzić metamorfozę mojego penisa. Gojenie ran trwało 3 tygodnie i przebiegło bez problemów. Ostatecznie, po 4 tygodniach od zabiegu, Pani Doktor usunęła zewnętrzne resztki szwów, które dziwnym zrządzeniem losu bardzo się do mnie przywiązały i nie chciały się rozstać. Z efektu działań Pani Doktor jestem w pełni zadowolony. Dziś wiem, że znalazłem wspaniałego lekarza, który z empatią, wyczuciem i w całkowicie luźnej rozmowie podchodzi do problemu pacjenta. Bardzo serdecznie dziękuję Pani Doktor za udzieloną pomoc na najwyższym możliwym poziomie. Wiem, że nie muszę już dalej szukać. Znalazłem już mojego Urologa.