×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Dr n. med. Krzysztof Kraśnicki

Specjalizacja

 • Urologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Zainteresowania zawodowe
UROLOGIA, ZAKAŻENIA

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Mariusz Gołkowski
   Dziekuję lekarzowi Panu Krzysztof Kraśnicki, że na drugi dzień po moim telefonie przyjął brata na wizytę,skierował do Szpitala, poinformował o wszystkim i przy tym za wizytę z usg zapłaciłem jedyne 200zł , od razu działał pilnie, jestem pod wrażeniem dobroci jego i walki o człowieka młodego. Oczywiście to w Bydgoszczy . W Toruniu nie będę się wypowiadał przez szacunek do lekarzy którzy codziennie ciezko też pracują ale systemowo coś nie działa skoro trzeba miesiąc czekac na rezonans przy raku złosliwym Dziekuję Panu bo wiem ,że podszedł Pan po ludzku.
  • Stanisław z Mazur.
   Stanisław z Mazur. Właśnie wróciłem z wizyty u P. dr. z zakresu urologii onkologicznej moich chorób związanych z rakiem prostaty z którymi borykam się od ponad 12 lat.. Zostałem nie tylko dokładnie zbadany ale przede wszystkim dokładnie i fachowo poinformowany o dalszym postępowaniu w walce z moimi chorobami w przyszłości. Profesja P.dr. w udzielaniu fachowej porady z przedmiotową chorobąnie nie tylko zasługuje na szczególne podziękowanie, ale i polecenie innym osobom borykającymi się w takimi czy podobnych chorobach z zakresu urologii w tym urologii onkologicznej. .Z poważaniem: Stanisław z Mazur.
  • Maria Gużniczak
   bardzo dzękuję za opiekę i leczenie męża .Jesteśmy bardzo wdzięczni za czas poświęcony mężowi , za cierpliwość za bezinteresowną pomoc . jeszcze raz dziękujemy.
  • Magdalena Sobacińska
   Bardzo dziękuję za czas jaki doktor poświęcił mojemu tacie, pomimo tego, że powinniśmy zgłośić się do innego szpitala. Zarówno tata jak i ja zostaliśmy uspokojeni, że dolegliwośc nie jest związana z nawrotem raka.Nawet doktor nie zdaje sobie sprawy ile to dla nas znaczy. Jednocześnie dziękujemy za przekazane zalecenia i konkretne wskazówki jak dalej postępować, żeby dolegliwość nie powracała. Jest Pan lekarzem godnym polecenia!