×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Maciej Piwoński

Specjalizacja

 • Urologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Pacjentka
   Bardzo sympatyczny człowiek i profesjonalny lekarz z podejściem do pacjenta. Polecam Pana doktora z całego serca!!
  • Pruchlat
   Przesympatyczny profesjonalista Po drugiej wizycie skierował mnie na zabieg usunięcia prostaty i jestem bardzo zadowolony. Szacunek Panie Piwoñski .
  • Sebastian
   Lekarz to pełen profesjonalista potrafi zadbać o pacjenta i wytłumaczyć wszystko. Jestem po operacji wodniaka wszystko przebiegło dobrze naprawdę polecam tego lekarza. Oby więcej takich lekarzy!!!! Pozdrawiam.
  • Anna
   Mogłabym wiele napisać ale. skupie sie na Ważnych dla mnie słowach. Człowiek o Wielkim Sercu oddany dla pacjenta z pozytywnym nastawieniem i najważniejsze 100% Zaufania . Dziękuję ze.mogłam Pana poznać.
  • Kazimierz
   Do Pana Doktora trafiłem z powodu zmiany lekarza, borykałem się z problemami nawracającej wznowy guza pęcherza. Dodam że leczyłem się przez ponad 2 lata u innego pana, o którym chcę jak najszybciej zapomnieć. U Pana Doktora wystarczyły dwie wizyty i zabieg w szpitalu. Dla mnie Pan Doktor jest wielkim fachowcem i super człowiekiem. Pan Doktor potrafi podejść do pacjenta jak człowiek a nie jak nadęty akademicki bufon.. Panie Doktorze za takim człowiekiem można wskoczyć w ogień. Pozdrawiam i dziękuję za to, że nadal jestem.
  • Szutkowska
   Bardzo miły i sympatyczny lekarz, zawsze służy pomocą, mimo młodego wieku posiada szeroką wiedzę i umiejętności w leczeniu chorób urologicznych. Dokładność i zaangażowanie to atuty Doktora. Ja od dwóch lat jestem pacjentką Pana Doktora i jestem bardzo zadowolona. Polecam!
  • Andrzej
   Jestem bardzo mile zaskoczony profesjonalizmem tego pana (pomimo młodego wieku), jego empatią oraz chęcią pomocy zupełnie obcej osobie podczas konsultacji na nocnym dyżurze w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie. Tak trzymać Panie Doktorze!