×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Bartłomiej Osadnik

Specjalizacja

 • Ortopedia i traumatologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Pacjentka
   Mało mamy takich lekarzy jakim jest Pan doktor Bartosz Osadnik od pierwszej wizyty wzbudza zaufanie.Jest bardzo dobrym fachowcem i bardzo dobrym człowiekiem.Polecam kazdemu
  • Pacjentka
   Lekarz ortopeda- traumatolog, który zna się na rzeczy, uprzejmy, opiekuńczy. Bardzo mi pomógł, nie pozostawił mnie z problemami ortopedycznymi lecz doradzał, leczył różnymi dostępnymi sposobami i środkami. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem i bardzo prostym językiem potrafi wytłumaczyć pacjentowi co mu dolega i w jaki sposób z chorobą postępować.. Przyjmuje też prywatnie, ale nie zdziera z pacjentów pieniędzy. Gorąco polecam tego lekarza. Potrzebujemy więcej takich lekarzy.
  • Bartosz
   Byłem u lekarza już kilka razy i mogę śmiało powiedzieć, że to bardzo dobry lekarz, polecam każdemu. Świetnie wykorzystany czas wizyty co do minuty. Profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz bardzo umiejętnie oraz zrozumiale objaśnia i tłumaczy. Bardzo miły oraz wyrozumiały do swojego gabinetu prosi pacjentów osobiście. Stosowałem się do wszystkich zaleceń i widzę ogromne postępy. Wiedza, którą przekazuje lekarz pomaga w lepszym zrozumieniu swojego urazu i dzięki temu nie tylko wiemy ale też rozumiemy co robić lub czego unikać żeby proces leczenia był skuteczniejszy.