×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Daniel Lubiński

Specjalizacja

 • Neurologia

Informacje i kontakty

Inne informacje
W trakcie specjalizacji

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • M.MENDOWSKA
   WITAM WSZYSTKICH A W SZCZEGÓLNOŚCI DOKTORA LUBIŃSKIEGO WCZORAJ PIERWSZY RAZ MIALAM WIELKĄ PRZYJEMNOŚĆ BYĆ U PANA DOKTORA Z MOIMI WIELKIMI PROBLEMAMI NEUROLOGICZNYMI PRZEŻYŁAM WIELKI SZOK -POZYTYWNY DOKTOR WYKAZAŁ SIĘ NIE TYLKO KULTURĄ OSOBISTĄ I CZŁOWIECZEŃSTWEM CO DZISIAJ JEST EWENEMENTEM ALE TAKŻE SZEROKĄ WIEDZĄ MEDYCZNĄ W SWOJEJ DZIEDZINE-NEUROLOGII WYWIAD MEDYCZNY BYŁ RZECZOWY I PROFESJONALNY NIE BYŁO SPIEĆ PACJENT-LEKARZ ALE RODZINNA IPRZYJACIELSKA ATMOSFERA CO DLA OSOBY CIERPIĄCEJ JEST RZECZĄ BARDZO WAŻNĄ CZUŁAM SIĘ JAK OSOBA POTRZEBUJĄCA POMOCY KTÓRĄ OTRZYMAŁAM A NIE JAK INTRUZ DLATEGO Z.CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM PANA DOKTORA JAK RÓWIEŻ PRZYCHODNIĘ CROMED KTÓREJ PERSONEL MA.WIELE EMPATII I JEST BARDZO POMOCNY WDZIĘCZNA PACJENTKA M.MENDOWSKA
  • Maria Ewa Karpińska nr ks.oddz,242 tel.609220124
   Panie Doktorze, serdecznie dziękuję za opiekę na oddziale neurologicznym CM HCP 25.3 - 2.04. br. Bardzo bym chciała jeszcze porozmawiać i dopytać o szczegóły leczenia poszpitalnego. Niestety nie udało mi się dodzwonić i jeśli nie ma Pan Doktor nic przeciwko mojej prośbie o telefon w wolnej chwili to będę bardzo wdzięczna.
  • Ewa
   Wspaniały lekarz i człowiek. Profesjonalny w każdym calu.Poświęca pacjentowi tyle czasu co 5 wizyt u lekarza rodzinnego który tylko patrzy i nic nie robi.Taki człowiek i lekarz to skarb.Dziękuję Panu że pan jest.
  • Benia
   Najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. Nic dodać, nic ująć. Dziękuję
  • J.B
   Jest bardzo super lekarz takiego lekarza nie spotkacie nigdzie pozdrawiam pana dok.Daniela
  • Ewelina
   Lekarz, który wysłucha pacjenta ze spokojem. Polecam każdemu, który czeka na pomoc. Dziękuje Panie doktorze za leczenie.
  • Elżbieta
   Od wielu lat nie spotkałam lekarza tak oddanego pacjentowi,lekarz z powołania ! Polecam każdemu,który czeka na pomoc ! Wysłucha osobę,zbada dokładnie,konsultuje,ma czas dla pacjenta,życzliwy, sympatyczny,gorąco polecam! Panu panie doktorze bardzo dziękuję za leczenie !
  • Jola Minge
   Empatia, sympatia,, czas poświęcany pacjentowi, tyle ile potrzeba, rzadko spotyka się takiego lekarza. Polecam gorąco wszystkim dr Daniela Lubińskiego i dziękuję, że mogłam korzystać z możliwości wizyt u doktora Lubińskiego - przywraca wiarę w istnienie lekarzy oddanych pacjentowi:)
  • Leonard Wąsowicz
   Zgadzam się z poprzednią opinią. Jest to lekarz wyjątkowy. Nigdy kogoś takiego nie spotkałem. W gabinecie byłem prawie godzinę, pomimo że na NFZ. Dokładność, Intuicja, Trafność. Super. Tylko administrator portalu nie nadąża bowiem pan doktor już dawno ma specjalizację a nie....."w trakcie"
  • Zenobiusz
   Niezwykłe trafne diagnozy. Wspaniały kontakt, informacja. Nigdy nie spotkałem kogoś takiego. Zjawisko na tle ogólnej miernoty. Będzie kiedyś kimś wielkim a może i już jest. Nie mnie oceniać.