×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Karol Busz

Specjalizacja

 • Ortopedia i traumatologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

(lekarz ortopeda traumatolog)

 • Mickiewicza 37B, 19-300, Ełk

(lekarz ortopeda traumatolog)

 • Gołdapska 1, 19-400, Olecko

(lekarz ortopeda traumatolog)

 • Warszawska 41, 11-500, Giżycko
  • tel.: +48874296683

(lekarz ortopeda traumatolog)

 • Sienkiewicza 2, 12-200, Pisz
  • tel.: +48874254520
  • e-mail: sor@szpitalpisz.pl

Informacje i kontakty

Zainteresowania zawodowe
KARETKA.ELK.PL 570 777 112
SPECJALISTYCZNY TRANSPORT MEDYCZNY
ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE IMPREZ I SZKOLEŃ
PRYWATNA OPIEKA LEKARSKA I PIELĘGNIARSKA
SZKOLENIA I POKAZY RATOWNICTWA MEDYCZNEGO
WYNAJEM AMBULANSÓW I SPRZĘTU RATOWNICZEGO
AKCJE PROFILAKTYCZNE I CHARYTATYWNE
Inne informacje
Gabinet Ortopedyczno-Urazowy lek. Karol Busz oferuje kompleksowe świadczenia zdrowotne. Zapraszamy do gabinetu lekarskiego w Ełku, przy ulicy Adama Mickiewicza 37B - Villa Zdrowia.

Godziny przyjęć lekarskich w gabinecie:
WTORKI: 9.00-13.00 i CZWARTKI: 16.00-20.00.

W celu umówienia wizyty prosimy o rejestrację na stronie internetowej lub kontakt telefoniczny pod numerem 570 767 112, w godzinach 8.00 - 20.00 od poniedziałku do niedzieli, z wyjątkiem świąt.
W przypadku rezygnacji z konsultacji lekarskiej prosimy o odwołanie wizyty.

Formy płatności: przelew bankowy, gotówka, karta płatnicza, blik.

Bezgotówkowe konsultacje lekarskie dla pacjentów z abonamentem medycznym firmy Polmed i JP Medica (rejestracja przez infolinię Polmed i JP Medica).

* KONSULTACJE LEKARSKIE - Specjalistyczne porady lekarskie z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Leczenie nieoperacyjne schorzeń, urazów układu ruchu i kwalifikacja do leczenia zabiegowego. Kompleksowa opieka nad pacjentem.
* TELEPORADY - Dzięki zastosowaniu telemedycyny bezpiecznie, szybko, bez wychodzenia z domu, w dogodnym dla Ciebie czasie uzyskasz specjalistyczną konsultację lekarską, skonsultujesz wyniki swoich badań. Podczas teleporady istnieje możliwość wystawienia e-recepty i e-ZLA.
* PUNKCJE STAWÓW, KALETEK, GANGLIONÓW - Diagnostyczne i lecznicze nakłucia stawów (w znieczuleniu miejscowym) w celu ewakuacji i oceny: płynu, wysięku, przesięku, krwiaka, ropy, itp. Punkcje i nacięcia kaletek stawowych, torbieli galaretowatych (ganglionów), cyst dołów podkolanowych (Bakera).
* INIEKCJE DOSTAWOWE - Zastrzyki dostawowe (w znieczuleniu miejscowym), połączone z podaniem leku m.in.: Glikokortykosteroid - tzw. "blokada stawu", Niesteroidowy lek przeciwzapalny - NLPZ, Kwas hialuronowy - wiskosuplementacja, Osocze bogatopłytkowe - PRP.
* REPOZYCJE PRZEMIESZCZONYCH ZŁAMAŃ I ZWICHNIĘĆ STAWÓW - W wybranych przypadkach, w znieczuleniu miejscowym nasiękowym repozycje zamknięte złamań z przemieszczeniem i zwichnięć stawów ze stabilizacją zewnętrzną, gipsotomie.
* ZAKŁADANIE I ZDEJMOWANIE UNIERUCHOMIEŃ ORTOPEDYCZNYCH - Zaopatrzenie pacjenta w unieruchamiające opatrunki gipsowe i syntetyczne tzw. "lekkie gipsy" oraz szyny Zimmera, Kramera, ortezy, gorsety, aparaty ortopedyczne, itp. Kontrolowanie, adaptacja (domodelowanie) i zdejmowanie unieruchomień ortopedycznych.
* ZMIANY OPATRUNKÓW - Kontrola, ocena gojenia, pielęgnacja, oczyszczanie ran i zmiany opatrunków.
* USUWANIE SZWÓW - Zdejmowanie szwów skórnych i zszywek (stapling) z wygojonych ran urazowych i pooperacyjnych.
* USG NARZĄDU RUCHU - Wykorzystanie ultrasonografii jako szybkiego, bezpiecznego, nieinwazyjnego badania wspomagającego w diagnostyce schorzeń i urazów narządu ruchu.
* WYSTAWIANIE DOKUMENTACJI LEKARSKIEJ - Zależnie od wskazań lekarskich możliwość wystawienia następujących dokumentów: Skierowanie na badanie diagnostyczne m. in. RTG, USG, TK, MRI, ENG, EMG, scyntygrafia, laboratoryjne. Skierowanie na rehabilitację: zabiegi fizykoterapii, zajęcia kinezyterapii. Skierowanie do szpitala na leczenie operacyjne i nieoperacyjne. E-recepta z refundacją NFZ. Zlecenie na zaopatrzenie w wyroby medyczne z refundacją NFZ m.in. ortezy, protezy, stabilizatory, gorsety, kule, wózki inwalidzkie, itp. Zwolnienie lekarskie e-ZLA. Zwolnienie z zajęć wychowania fizycznego (WF), zajęć służbowych, poligonów, marszy, biegów, musztry, egzaminów sprawnościowych, itp. Zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia na prośbę pacjenta, dla medycyny pracy, dla ubezpieczyciela, itp. Obdukcja lekarska.
* WIZYTY DOMOWE - Konsultacje lekarskie w domu chorego, z możliwością transportu medycznego.
* REHABILITACJA NARZĄDU RUCHU - Odpowiedni dobór zabiegów fizykoterapii, by w połączeniu z kinezyterapią szybko wyleczyć chorego z jego dysfunkcji ruchowej.
* TRANSPORT SANITARNY I MEDYCZNY - specjalistyczne transporty medyczne pod opieką ratowników medycznych / lekarza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej: www.karetka.elk.pl 570 777 112
Kontakt

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Anonim
   Bardzo skrupulatny człowiek. Dokładny i aż upierdliwy w swoich pytaniach. Ale dzięki temu wykrył u mnie boleriozę i wdrozył leczenie. Czuje się lepieij i będę zachwalał doktora. Szkoda że wczesniej do niego nie trafiłem.
  • Karolina
   Jestem mamą przedszkolaka. W naszym przedszkolu był pokaz udzielania pierwszej pomocy zorganizowany przez p. dr Busza i jego załogę. Dzieci zachwycone, panowie ratownicy bardzo życzliwi i wspaniale przygotowani, dzieci mogły wejść do prawdziwego ambulansu, niesamowita frajda. Dziękujemy za zorganizowaną atrakcję dla naszych dzieci. Wiem, że p. doktor robi to bezinteresownie.
  • Zadowolony pacjent
   Super doktor. Polecę każdemu!!!
  • Pacjentka
   Taki lekarz to prawdziwy skarb. Szybko, konkretnie i na temat. Wyleczyl mi kolana.
  • L.G.
   Korzystałem z usługi transportu karetką u Pana Doktora. Jestem bardzo wdzięczny za wykonaną usługę. Byłem pewien, że będzie dobrze zrealizowany i tak tez było. Żona dowieziona na czas, cały czas pod opieką fachowców. Polecę każdemu, kto będzie potrzebował. Z wyrazami szacunku, Leszek G.
  • Bronisław Parkitny
   Chciałem tą drogą podziękować zespołowi karetki p.doktora Busza i osobiście p.doktorowi za sprawny transport, z którego korzystałem po doznanym urazie podczas pobytu na Mazurach. Karetka czyściutka, nowocześnie wyposażona, załoga pomocna , pan doktor osobiście zainteresowany stanem pacjenta. Dziękuję i polecam wszystkim potrzebującym.
  • Roman
   Dobry doktor. Umie słuchać, kolana nie bolą. Dziekuje
  • Piotrek
   Byłem na wizycie u doktora Busza. Bardzo konkretny człowiek, dokładnie bada. Mi pomógł.
  • Kacper
   Na początku byłem zły ze nie mogę skorzystać z transportu karetką na fundusz, bezpłatnie. Miałem skierowanie na przewóz karetką od lekarza, ale są kolejki. Trafiłem do "karetki Ełk". Usługa przewozu karetką płatna, ale od ręki, miło i przyjemnie. Byłem zaskoczony. Polecam.
  • Irena- wdzięczna pacjentka
   Dziękuję za ludzkie podejście do pacjenta i skuteczne wyleczenie skomplikowanego urazu stopy. Polecam doskonałego ortopedę wszystkim.
  • K.L.
   bardzo dobry lekarz. długie kolejki do niego. konkretny, rzeczowy, pomógł mi.
  • Aga Cis
   Pan dr Busz na karetki i zajmuje się transportem chorych w ciężkich stanach. Moja ciocia miał wylew. Była w ciężkim stanie, nie mówiła. Musiała trafić szybko z Ełku do szpitala do Olsztyna. Liczył się czas. Doktor osobiście z sanitaruszami szybko zawiózł Ciocię do Olsztyna. Tam zoperowali jej głowę i już normalnie chodzi, mówi. Jesteśmy bardzo wdzięczni za taką pomoc dla szpitala w Ełku, Olsztynie i karetce doktora.
  • Danuta
   Dziękuję za fachową opiekę i odzyskanie zdrowia. Polecam innym pana doktora.
  • Lidka T.
   Bardzo dokładny, skrupulatny i mądry lekarz. Wysłuchał cierpliwie mojej długiej i bezskutecznej historii leczenia obolałej ręki. Znalazł sposób i wyleczył mnie z mojej dolegliwości, za co jestem mu niezmiernie wdzięczna i polecam p. doktora jako doskonałego ortopedę na Mazurach.
  • Anna Sz.
   Panie Doktorze bardzo dziękuję za wyleczone kolano. Zastrzyki podaje Pan najlepiej w całym mieście. Nic nie boli, mogę normalnie chodzić. Jest Pan najlepszym ortopedą w okolicy!
  • Zzzz
   Dokładny i konkretny. Bardzo dobry lekarz.dziekuje
  • E.R.
   Jeden z lepszych ortopedów w Ełku
  • Ola87
   Teraz mój pan dr przyjmuje w Olecku i mam na miejscu ;-) Polecam
  • Ania K.
   Nieco szorstki i bezpośredni. Bardzo skuteczny. Jestem wdzięczna.
  • pacjent
   Polecam !
  • Mariusz S.
   Bardzo dziękuję za pomoc i wyleczenie mojego barku. To dobry lekarz. Inni odsyłali mnie z kwitkiem i leczyli miesiącami. POLECAM @
  • Marzena
   Dziękuję za okazaną mi pomoc. Szczerze polecam doktora Busz.
  • Wanda
   Dobry ortopeda. Konkretny, dokładny. Szczerze polecam