×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Łukasz Rzepiński

Specjalizacja

 • Neurologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Xxx
   Super lekarz znajacy się na problemach neurologicznych i naprawdę bardzo ludzki i życzliwy człowiek. Mi pomógł zdiagnozować i wyleczyć migreny.
  • Klimek Elzbieta pacjentka z przypadku
   Serdecznie dziekujke panu Rzepinskiemu za troskliwa opieke jaka mnie otoczyl gdy trafilam do Polikliniki na oddzial neurologii jego zaangazowanie dociekliwosc sedeczny i zyczliwy stosunek do pacjenta wzbudzil we mnie podziw bylam zaskoczona opieka i wysilkiem pana doktora w postawieniu diagnozy .Malo jest takich lekarzy !
  • Patrycja W.Lupus
   Trudno znaleźć najmniejsze zastrzeżenie w pracy tego specjalisty. Dr Rzepiński reprezentuje unikatowe i niezwykle cenne połączenie empatii,cierpliwości i dolegliwości z jednej strony, z ogromną wiedzą z zakresu neurologii zarówno na gruncie praktycznym jak i aspekcie akademickim. Za kuluarami nazywany Dr House'm... Zauwazylam jedna różnicę- dr Rzepiński jest uśmiechnięty i szalenie sympatyczny. Wróżę dużą karierę temu medykowi!