×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Marzena Zaborowska

Specjalizacja

 • Neurologia

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Wdzięczna matka
   Cudowny lekarz, wielka wiedza i empatia. Umiejętność rozmawiania z pacjentem. Pani doktor uratowała życie mojemu synowi. Będę wdzięczna do końca życia za leczenie i takie ludzkie podejście do ludzkich słabości, nakierowanie młodego człowieka na lepszy tor życia. Teraz po roku leczenia jest całkiem innym człowiekiem, lepszym, spokojniejszym, który może mieć plany na dalsze życie. Dziękuję
  • Ewa Z. z Koszalina
   Pani Doktor to wspaniały człowiek, ciepła, życzliwa, pełna empatii a przy tym bardzo dobry lekarz. Bardzo wieloma badaniami potwierdziła brak neurologicznych podstaw mojego schorzenia. Nie wiem więc, jak długa jeszcze droga przede mną, ale dzięki wskazanym przez panią doktor kierunkom diagnozowania mam nadzieje, że wygram z czasem i spotkam lekarzy którzy zminimalizują skutki choroby. Pani Doktor dała mi też silę aby nie "zostać w domu" i nie godzić się z opinią jednego z lekarzy okulistów ( na szczęście tylko jedna opinia z wielu), "żeby nie przesadzać ponieważ z jednym okiem można żyć". Myślę, że to prawda ale czy w każdym momencie naszego życia? . Wszystkim pacjentom pani Doktor chcę jeszcze powiedzieć, że otrzymali kartę bonusową do walki z chorobą, oraz życzę powrotu do zdrowia.
  • Krzysztof Płotka
   Chciałbym bardzo, żeby Pani doktor została moim psychologiem. Właśnie po to do Sz.P przyszedłem. Są to przecież spokrewnione dziedziny medycyny. Płacę 300zł za 10minut .Z wyrazami szacunku, uznania i dozgonnej wdzięczności Pacjent 🤣.Ps jest Sz.p chyba jednym z ostatnich lekarzy którzy przestrzegają przysiędze Hipokratesa?
  • Barbara
   Pragnę serdecznie podziękować Pani Doktor za właściwą diagnozę mojego schorzenia neurologicznego, za wrażliwość wobec pacjenta. Pani Zaborowska dostrzegła związek schorzeń laryngologicznych z moim przypadku. Zapisała skuteczne lekarstwa. Dziękuję.
  • Remigiusz Grabowski
   Serdecznie dziękuję za życzliwe przyjęcie, opiekę, szereg wykonanych badań i trafną diagnozę. Byłem trudnym pacjentem :-), wypierającym i wątpiącym, ale Pani doktor razem z Panią psycholog złamały mój upór i dały do myślenia. Miałem wielorakie dolegliwości fizyczne na skutek długotrwałego stresu. Dziękuję bardzo również doktorowi Wawrzyniakowi. Z poważaniem Remigiusz Grabowski
  • Fopp Tadeusz
   Serdeczne podziękowania za wszystko co zrobiła Pani Doktor wraz personelem w dniu 03-11-2017.Dziękuję Bogu że miała Pani akurat dyżur
  • Fopp Tadeusz
   Serdeczne podziękowania dla Pani i całego personelu Oddziału Udarowego za uratowanie od kalectwa a może i śmierci Jest Pani SUPER LEKARZEM i budzącym pełne zaufanie człowiekiem i dziękuje Bogu że 3 listopada 2017 miała Pani dyżur. Zawsze wdzięczny pacjent.
  • Grażyna Bartnik
   Wiele m-cy chodziłam po lekarzach ,żeby dowiedzieć się co mi jest ,wizyta u dr Wawrzyniaka ,a potem przemiła dr Zaborowska opiekująca się mną w szpitalu ,rozpoznała chorobę Parkinsona.Dziękuję bardzo ,.Choroba postępuje,ale wiem co mi dolega,leczę się dalej w Koszalinie. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
  • Aleksandra L.
   Ja byłam po raz pierwszy na wizycie u pani doktor,w Centrum Gizińscy,przy końcu marca.Przez wiele lat zmagałam się z okrutnym bólem głowy i kręgosłupa.Pani doktor przemiła,konkretna i potrafi wysłuchać pacjenta.Teraz biore zapisane leki,czuję się lepiej,.Jestem bardzo wdzieczna za opiekę,cieszę się ,ze trafiłam akurat do takiego lekarza.W ogóle to jestem zachwycona opieką róznych lekarzy w w/w Centrum .Dziękuje :)
  • Ola
   Byłam po raz pierwszy na wizycie u pani doktor,przy końcu marca.Przez wiele lat męczyłam się z bólem głowy i kręgosłupa.Czuję się lepiej.Jestem szczęśliwa,ze trafiłam właśnie do pani doktor,miłej,konkretnej i bardzo zainteresowanej moim cierpieniem (bo tak nazywam okrutny ból,nie do zniesienia ) Dziekuje :)
  • siostra Mieczysława Konin
   Pani dok.M.Zaborowskiej pragne podziekowac za troskliwa opieke nad molm bratem Mieczysławem.Pani doktor to bardzo ciepły czlowiek ,wspaniale trafi do ludzi chorych . Uwazam ze lekarz z powołania ktora potrafi wzbudzic w chorym zaufanie/ przywiazanie i nadzieje.Polecam :)Dziekuje Pani pani doktor;)
  • pacj
   Rewelacyjny lekarz i człowiek !!!!!
  • Tośka
   Pani doktor jest PANI SUPER LEKARZEM, pozdrawiam bardzo serdecznie.
  • Jan Siwiec
   Pragnę wyrazić serdecznie podziękowanie dla Pani doktor Marzeny Zaborowskiej, jako lekarz prowadzącej,mój proces leczenia,na oddziale kliniki neurologi 10 WszK,mimo że , zostałem przyjęty z rozpoznaniem,neurologicznym, a,w czasie diagnozowania mojego zdrowia stwierdziła, schożenia kardiologiczne i laryngologiczne,które z dużą życzliwoscią zostały leczone na tym oddziale, wespół z lekarzami innych oddziałów tego szpitala,na które zgodę wyraził Kierownik Kliniki Pan doktor Wawrzyniak.
  • J.Siwiec
   Bedąc,leczonym na oddziale neurologii w 10 Wszk w Bydgoszczy,gdzie lekarzem prowadzącym była P.dr Marzena Zaborowska,w pani doktor, spotkałem lekarke, bardzo konkretną i życzliwa, ktora znakomicie zdiagnozowała mój stan zdrowia,Pani doktor mimo młodego wieku , odznacza się doskonałym profesionalizmem, jak rownież znakomitymi relacjami z pacjentami.Życzę Pani doktor dalszych osiągnięć medycznych dla dobra Szpitala w którym pracuje jak również dla, dobra leczonych pacjentów.