×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Michał Buchowiecki

Specjalizacja

 • Ortopedia i traumatologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

  • Zofia
   W czerwcu 2018 byłam z opiekunką u doktora Buchowieckiego. Powodem wizyty była pomoc w diagnozie i leczeniu przewlekłego stanu zwyrodnieniowego. Doktor okazał się bardzo dobrym specjalistą, pełnym empatii, zaangażowania i etyki lekarskiej.Dziękuje! polecam w 100%. Zofia
  • ArtG
   Lekarza z powołania, po 13 miesiacach niezdiagnozowanego bólu w stawie skokowym przez dwoje lekarzy, w tym jeden prywatna wizyta, którzy stwirdzili że mi już tak zostanie, pan doktor przyjrzał się dokładnie sprawie, przeprowadził wywiad i znalazl przyczyne, wizyta na kase chorych, rzadko zdarza się takie podejście lekarza.
  • ArtGal
   Lekarz z powołania, bardzo dobre podejście do ludzi, co jest obecnie nie spotykane na kase chorych ,przyjmował mnie na pogotowiu a po 13 miesiacach po leczeniu u dwójki lekarzy którzy nie znali przyczyn mojego bólu w stawie skokowym, pan doktor znalazł , nie zostałem zbyty i nie usłyszałem że tak mi juz zostanie, co usłysząłem na wizycie prywatnej u pseudofachowców!!!
  • Ilona
   Polecam! Dobry lekarz życzliwe podejście
  • SBudka
   Prawdziwy Lekarz-Człowiek.Mimo nerwowo atmosfery na SORze, opanowany i cierpliwy.Tłumaczy wszystko ze szczegółami co dotyczy urazu i samego leczenia,patrząc w oczy pacjenta,nie w monitor komputera jak ma w zwyczaju większość lekarzy.Czułam się zaopiekowana.
  • rt
   Pozytywne wrażenie na oddziale ratunkowym. Dokładne badanie, dokładnie i jasno wytłumaczył nabyty przeze mnie uraz. Odniosłem wrażenie, że nie jestem "zbyty" jak czasami bywa u niektórych lekarzy.
  • Nat123
   Bardzo dobry lekarz i człowiek. Troszczy sie o pacjenta, zleca potrzebne badania.