Lekarz Michał Feja

Specjalizacja

  • Neurologia

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

    • Anna Jedlikowska
      U Pana doktora w SŁUCHMEDZIE robiłam badanie EMG. Dziękuję, Jest Pan wspaniałym człowiekiem i lekarzem z poświęceniem. Z takim podejściem bardzo rzadko się spotykam, aczkolwiek nie mogę powiedzieć, że w ogóle. Jeszcze raz dziękuję za Pana podeście i potraktowanie w taki sposób.
    • Jadwiga Wolińska
      Lekarz Profesjonalista podchodzący do pacjenta z wielkim zaangażowaniem, troskliwy i trafnie diagnozujący. Panie Doktorze bardzo dziękuję.
    • Maria
      Wdzięczna jestem Panu doktorowi,że szybko i trafnie postawił mi diagnozę oraz wdrożył pomocne mi leki. Dziękuję!
Zobacz także
  • Choroba Pompego – objawy, leczenie, diagnostyka
  • Neuropatia cukrzycowa
  • Kleszczowe zapalenie mózgu
  • Padaczka
  • Botulizm
  • Zez
  • Otępienie
  • Tętniak mózgu
  • Choroba Alzheimera
  • Polineuropatie
  • Stwardnienie zanikowe boczne
  • Otępienie czołowo-skroniowe
  • Choroby nerwu bloczkowego (IV czaszkowego)
  • Łagodne zaburzenia poznawcze
  • Migrena (oczna)
  • Choroby mięśni (miopatie)
  • Neuropatie uciskowe nerwu pośrodkowego
  • Odkleszczowe zapalenie mózgu
  • Udar mózgu
  • Choroba Parkinsona