×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Tomasz Solecki

Specjalizacja

 • Ortopedia i traumatologia

Miejsca pracy: Umów wizytę/Poproś o terminarz

(konsultant)

 • Ludwinowska 11/9, 30-331, Kraków

Informacje i kontakty

Zainteresowania zawodowe
Specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Specjalizuje się w chirurgii rekonstrukcyjnej ręki i stopy oraz medycynie sportowej.
Przynależność do towarzystw i organizacji
Polskie Towarzystwo Chirurgii Ręki
Federation of European Societies for Surgery of the Hand
Kontakt

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Anna
   Jestem pacjentką dr T.Soleckiego. Moja opinia to jako osoba i lekarz -znakomity. Kulturalny,sympatyczny,merytoryczny,bardzo sprawny operator,naprawdę wyjątkowy. Polecam jako lekarza i moja ocena to największa możliwa il. gwiazdek.
  • Barbara Juzycz
   Brak mi słów, aby wyrazić moją wdzięczność Panu dr. Tomaszowi Soleckiemu, za zoperowanie zespołu cieśni nadgarstka i korekcji palca trzaskającego w prawej ręce. Już w piątym dniu po zabiegu, ręka jest w 80% sprawna, wykonuję domowe czynności, jestem samodzielna, mimo, że szwy, dopiero za sześć dni będą wyciągnięte. Noce przespane, bez bólu, bez kłucia, bez cierpnięcia ! Doktorze, dziękuję z całego serca, dziękuję, dziękuję, po stokroć dziękuję!
  • Marcin D
   Dziękuję za pomyślne wykonanie operacji : "Otwarte nastawienie złamania nasady dalszej kości promieniowej lewej i stabilizację tytanową płytką anat. (Medartis)" w szpitalu przy ul. Kopernika 21 w Krakowie. Dochodzę do zdrowia mam nadzieję że odzyskam pełną ruchomość ręki Marcin D. masażysta