×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Lekarz Wiktoria Rałowska-Gmoch

Specjalizacja

 • Neurologia

Informacje i kontakty

Podziękowania dla lekarza

Podziękuj lekarzowi i poleć go innym!

Jeżeli lekarz pomógł Ci wrócić do zdrowia, warto wpisać słowa podziękowania lub pozytywną opinię, aby polecić go w ten sposób innym pacjentom.

Formularz nie służy do kontaktu z lekarzem i rejestracji na wizyty.

Uwaga: po zaakceptowaniu przez moderatora, treść Twoich podziękowań będzie widoczna publicznie w profilu lekarza.

  • Izabela Wiercigroch
   Lekarz z Prawidłowym Podejściem do Pacjenta Ogromna Empatia i Życzliwość Pozdrawiam
  • Justyna
   Wspaniała Pani doktor, szybka diagnoza, świetne podejście do pacjenta, naprawdę polecam wszystkim, nareszcie będę mieć neurologa z prawdziwego zdarzenia, super🥰 dziekuje pani doktor
  • Anna
   Profesjonalna, empatyczna, słuchająca pacjenta, o wielkim sercu Lekarka. Chciałabym spotykać tylko takich lekarzy na swojej drodze. Dziękuje.
  • Arek
   Wspaniały, empatyczny, kompetentny, lekarz. Szybka diagnoza. Super podejście do pacjenta. Gratuluję tak trzymać.
  • Anna
   Wspaniała Pani Doktor! Uśmiechnięta, życzliwa, sumienna i przemiła. Bardzo mi pomogła i jako pierwsza z dotychczas odwiedzanych lekarzy nie zlekceważyła mojego problemu. Lekarz w powołania! Pani Doktor -dziękuję!!
  • K.
   Jedyny lekarz ktory jest lekarzem z powolania a nie z pieczatki i tytulu(Opole Wodociagowa). Pani doktor jako jedyna po pieciu dniach pobytu na neurologii przyszla do mnie i jak czlowiek podeszla do czlowieka i normalnie ze mna porozmawiala objasniajac i tlumaczac wszystko czego nie zrobil zaden lekarz przez te najgorsze piec dni w moim zyciu gdzie lezelam z zespolem popunkcyjnym i dla kazdego innego lekarza bylam mloda panikara. Po wizycie Pani doktor i podaniu odpowiednich lekow w nocy pierwszy raz wstalam bez bolu o wlasnych silach z nadzieja ze juz bedzie tylko lepiej. Pomogla mi i pomoze kazdemu innemu kto bedzie jej potrzebowal. Dziekuje
  • M.M.
   Cóż więcej mozna powiedzieć o P. Gmoch jest to lekarz w powołania, sumienna, miła, staranna, jest bardzo dobrym specjalista szybko stawia trafną diagnozę. Jako pacjent jestem mile zaskoczony postawą Pani Gmoch jak traktuje pacjenta oraz personel ktory z nią współpracuje zwłaszcza dwie panie rejestratorki z Nysy, mało jest takich osób o bardzo dobrym serduszku. Z całego serca polecam Panią Dr. Gmoch.