Trzeba pamiętać, żeby nie być obojętnym
Musicie pamiętać, żeby nie być obojętnymi. Jako ludzie, jako obywatele i jako lekarze - mówi prof. Michał Tendera, w latach 1995–2014 kierownik III Katedry Kardiologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, w latach 1995-1998 prezes Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.