Szulc: musimy bardzo uważnie gospodarować
Jeśli chodzi o finansowanie kolejnych wizyt w AOS, warto rozważyć wprowadzenie degresji bądź w większym stopniu nagradzać finansowo zwiększenie udziału wizyt pierwszorazowych – powiedział wiceprezes NFZ Jakub Szulc.