Palenie tytoniu – z tym trzeba skończyć!
Wciąż zbyt wiele osób pali i nie jest w stanie rozstać się z nałogiem. Dr Wojciech Rogowski, koordynator Oddziału Onkologii w Wojewódzkim Szpitalu im. Janusza Korczaka w Słupsku uważa, że od 10 lat nie odnotowujemy sukcesów w tej walce i, co gorsza, nie mamy strategii, jak to zmienić.