Zmarnowany wysiłek
W 2017 r. PZM i PR OZZL zebrały kilkaset tysięcy podpisów pod projektami dotyczącymi wzrostu wynagrodzeń pracowników ochrony zdrowia i wzrostu nakładów. Sejm poprzedniej kadencji nie dokończył prac nad tymi propozycjami, wracają więc w nowej kadencji parlamentu. Czy środowisko lekarskie może wiązać z tym jakieś nadzieje, komentuje dla MP.PL Łukasz Jankowski, prezes ORL w Warszawie.