Zapobieganie jest najlepszą formą postępowania z chorobami
Jak przekazała prof. Violetta Opoka-Winiarska, od końca listopada 2022 r. odnotowywany jest wzrost liczby hospitalizacji z powodu zakażeń RSV i wirusem grypy. Tylko pojedyncze dzieci wymagają leczenia w szpitalu z powodu COVID-19.