Na pytanie odpowiada dr n. med. Magdalena Arcimowicz z Katedry i Kliniki Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Na pytanie odpowiada dr n. med. Piotr Rapiejko z Kliniki Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej z Klinicznym Oddziałem Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.
Na pytanie odpowiada dr Danuta Raj-Koziak ze Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach.
Głos jest jednym z podstawowych narzędzi komunikacji, a dla części osób także narzędziem pracy. O interdyscyplinarnym podejściu do diagnostyki i leczenia zaburzeń głosu oraz opiece nad grupą pacjentów pracujących głosem mówi dr hab. Agata Szkiełkowska ze Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach.
Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi prof. dr. hab. n. med. Henryka Skarżyńskiego.
Kiedy myśleć o leczeniu zabiegowym - stosowanie drenika do jamy bębenkowej? Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi prof. dr hab. Grażyny Niedzielskiej z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.
Na pytanie odpowiada dr hab. n. med. Artur Niedzielski ze Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
Na pytanie odpowiada dr Danuta Raj-Koziak ze Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach.
Na pytanie odpowiada ekspert dr hab. n. med. Jerzy Tomik.
Jak na to wpływa powszechne wśród młodych słuchanie muzyki przez słuchawki czy przebywanie w bardzo głośnych miejscach? - zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi Profesora Krzysztofa Kochanka z Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu.
Wysiękowe zapalenie ucha jest jedną z najczęstszych chorób otologicznych wieku dziecięcego. Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi prof. dr hab. Grażyny Niedzielskiej z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.
Na pytanie odpowiada dr hab. n. med. Artur Niedzielski ze Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi prof. dr. hab. med. Pawła Stręka z Katedry i Kliniki Otolaryngologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi dr n. med. Ireny Urban ze Śląskiego Centrum Słuchu i Mowy.
Na pytanie odpowiada prof. Jerzy Windyga z Instytutu Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie.
Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi prof. dr. hab. n. med. Henryka Skarżyńskiego.
Jak chronić słuch, jednocześnie nie rezygnując z niektórych nowinek technologicznych czy życia towarzyskiego? - zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi Profesora Krzysztofa Kochanka z Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu.
W mediach słyszy się o epidemii utraty słuchu wśród młodych ludzi - czy rzeczywiście jest to zjawisko powszechne? - zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi Profesora Krzysztofa Kochanka z Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu.
Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi prof. dr. hab. n. med. Henryka Skarżyńskiego.
Jak zmieniła się technik diagnozowania niedosłuchu o podłożu genetycznym? - na pytania odpowiada dr n. med. Agnieszka Pollak z Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu.