mp.pl to portal zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów — prosimy wybrać:

Sekretarz redakcji/młodszy specjalista ds. marketingu i sprzedaży z j. hiszpańskim

05.12.2022

Polski Instytut Evidence Based Medicine poszukuje do międzynarodowego zespołu redakcyjno-sprzedażowego osoby na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: Kraków, Kazimierz

WYMAGANIA:

  • ukończone studia wyższe lub student ostatnich lat studiów z biegłą znajomością j. hiszpańskiego i j. angielskiego, minimum na poziomie B2
  • dokładność i staranność językowa
  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • kreatywność i odwaga w realizacji własnych pomysłów
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • biegłość w mediach społecznościowych
  • łatwość w zdobywaniu nowej wiedzy
  • entuzjazm i chęć rozwoju zawodowego
  • zainteresowanie marketingiem online lub handlem zagranicznym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • udział w planowaniu i realizacji kampanii reklamowych
  • rozwój kanałów dystrybucji wydawnictwa na rynkach latynoamerykańskich
  • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych
  • przygotowywanie baz danych dla celów promocyjno-sprzedażowych
  • kontakt mailowy i telefoniczny z partnerami
  • publikacja materiałów na stronie i w aplikacji podręcznika

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie do współpracy przy prestiżowym i unikatowym na skalę światową międzynarodowym projekcie wydawniczym (współtworzenie podręcznika medycznego na rynki Ameryki Łacińskiej)
  • współpracę w pełnym wymiarze godzin
  • stanowisko z perspektywą rozwoju zawodowego
  • pracę przy nieszablonowych, interesujących zadaniach
  • pracę w młodym, ambitnym zespole

Osoby zainteresowane proszone są o nadsyłanie CV na adres manualmibe@mp.pl o tytule „projekt LATAM – praca” do 22 grudnia 2022 r.

W składanej aplikacji prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu przez Fundację Polski Instytut Evidence Based Medicine z siedzibą w Krakowie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji".