Żeby nie generować długu zdrowotnego
Głównym wyzwaniem dla systemu w nadchodzących miesiącach będzie jak najmniejsze ograniczanie dostępu do świadczeń pacjentom z innymi niż COVID-19 problemami zdrowotnymi – uważa dr Marek Tombarkiewicz, dyrektor Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji.