"System ciągle jest wydolny"
Najgroźniejszy byłby scenariusz, w którym zakażenia wewnątrzszpitalne wyłączą z pracy połowę medyków. Dlatego środki ochrony osobistej to absolutny priorytet. Jest ich mało, ale uzupełniamy braki – mówi w rozmowie z Małgorzatą Solecką minister zdrowia Łukasz Szumowski.