Dyplom mistrzowski
Pierwotnie Dyplom Umiejętności PTG-E miał być przyznawany „super wykonawcom”, mistrzom badań endoskopowych. Bardzo wielu lekarzy chciało go jednak uzyskać, stał się on dość powszechny i aktualnie przyznajemy go lekarzom, co do których jesteśmy pewni, że wykonują te zabiegi bardzo dobrze – mówi prof. Jarosław Reguła.