Burmistrz Włodawy Jerzy Wrzesień zaapelował do starosty włodawskiego Wiesława Holaczuka o podjęcie natychmiastowych działań, które mogą zapewnić mieszkańcom dostęp do usług medycznych, świadczonych przez miejscowy szpital i uratować tę placówkę.
Burmistrz Włodawy Jerzy Wrzesień zaapelował do starosty włodawskiego Wiesława Holaczuka o podjęcie natychmiastowych działań, które mogą zapewnić mieszkańcom dostęp do usług medycznych, świadczonych przez miejscowy szpital i uratować tę placówkę.