Przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Tadeusz Kowalczyk oraz marszałek Adam Jarubas w Busku-Zdroju wezmą udział w uroczystym podpisaniu i wmurowaniu aktu erekcyjnego pod budowę bloku operacyjnego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju.