150 pracowników szpitala w Łapach (Podlaskie) – pielęgniarki, położne, rehabilitanci, a także salowe i pracownicy administracyjni – weszło w spór zbiorowy z dyrekcją. W piątek w lecznicy pojawi się mediator z Ministerstwa Pracy, który ma doprowadzić do kompromisu, ale szans na to – przynajmniej na razie – nie widać.