W Rzeszowie odbyła się Konferencja Jubileuszowa z okazji 50-lecia założenia Oddziału Rzeszowskiego Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego oraz 25-lecia działalności Zakładu Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Jej tematem przewodnim był rozwój radiologii w okresie ostatnich dziesiątków lat i jej obecna rola w diagnostyce medycznej i rozwoju medycyny.