4 czerwca w Poznaniu odbędzie się uroczystość otwarcia nowej części Hospicjum Palium. Inicjatorem rozbudowy hospicjum było Polskie Towarzystw Opieki Paliatywnej. Inwestycja została zrealizowana przy wsparciu finansowym Ministerstwa Zdrowia, Miasta Poznania (Fundusz Obywatelski), a także licznych darczyńców i przyjaciół hospicjum. Od czerwca nowy obiekt będzie służył pacjentom i ich bliskim.