Szpital Powiatowy w Kętrzynie zrealizował projekt pod nazwą „Wzrost jakości świadczeń zdrowotnych poprzez wdrożenie systemu e-Diagnostyka”. Dla obecnych i przyszłych pacjentów oznacza to, że powiatowa placówka ochrony zdrowia dysponuje nowoczesną pracownią z aparatem RTG, a stary wysłużony sprzęt przeszedł na zasłużoną emeryturę.