Szpital Powiatowy w Skarżysku-Kamiennej kupił nowoczesny tomograf komputerowy. Stanowić on będzie wyposażenie pracowni tomografii komputerowej, która 11 czerwca została uroczyście otwarta. Pracownia jest częścią Zakładu Diagnostyki Obrazowej, który po przeprowadzonych zmianach zlokalizowany został w jednym miejscu. Oprócz pracowni tomografii komputerowej w skład zakładu wchodzą pracownia USG, RTG i mammograficzna.