Wojewoda lubuski Jerzy Ostrouch wręczył akty powołania nowych wojewódzkich konsultantów: dra Grzegorza Zioło w dziedzinie chorób płuc, Romana Kołodziejczaka w dziedzinie chorób wewnętrznych, dra Łukasza Kałużnego jako konsultanta pediatrii metabolicznej i dra Michała Falco w dziedzinie radioterapii onkologicznej.