16 czerwca oddano do użytku nowy budynek Terenowego Oddziału w Bielsku Podlaskim Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. Krwiodawcy z Bielska Podlaskiego i okolic będą mogli w bardziej komfortowych warunkach oddawać krew.
16 czerwca oddano do użytku nowy budynek Terenowego Oddziału w Bielsku Podlaskim Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. Krwiodawcy z Bielska Podlaskiego i okolic będą mogli w bardziej komfortowych warunkach oddawać krew.